Репетитор - Юлія Ч. id:23761

Юлія Ч.

5Відгуки: 4(Відгуки: 4)
150 грн/год

«Репетитор з англійської. Під час карантину проводжу заняття онлайн, використовуючи Google classroom, де я і учень одночасно можемо працювати.»

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

вул. Гоголя 7, Львів

Онлайн:

так

Про себе

Працюю з дітьми в англомовних таборах, викладаю англійську мову для дітей різного віку, маю практику спілкування з носіями англійської мови, люблю дітей, а також ділитися своїми знаннями з ними. Легко знаходжу підхід до кожної дитини. Підтримую цікаві та креативні методи вивчення англійської мови (ігри, перегляд відео англійською мовою та їх обговорення, враховую захоплення діток і використовую їх для вивчення англійської мови). Педагогічне кредо: "Любити свого учня всякого: талановитим чи не дуже, веселим або сумним, спокійним чи непосидючим ... Спілкуватися з ним, вчити і радіти, тому що учень - це свято, яке триває до тих пір, поки ти разом з ним . " Життєве кредо: "Живе лише той, хто не живе для себе, хто для інших виборює життя!" (В. Симоненко).

Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка, бакалавр, 2020

Досвід:

більше 3 років

відгуки

4 відгуків про Юлія Ч.

5/5

5

4

4

0

3

0

2

0

1

0

Олена
27.06.2018

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Задоволена співпрацею з Юлією Миронівною на 100 %. Усе сподобалось. Ставлю 5.

Уляна
31.05.2018

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Юлія миронівна - репетитор, який знає свою справу та любить роботу. Викладач має високий рівень знань та зуміла одразу знайти підхід до дітей. Вдалося наздогнати шкільну програму, значно покращити словниковий запас з англійської мови, підтягнути граматику.

Ірина
23.04.2018

Англійська мова, 7 - 9 класи

Пояснять доступно, при необхідності інформацію повторить стільки раз, щоб я мігла її засвоїти, завжди перевіряє як закріплений матеріал.

Анна
04.06.2018

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Юлія Миронівна займається з моєю дитиною математикою, співпрацю ми продовжуємо. Учитель компетентна, знайшла підхід до учня, який завжди з нетерпінням чекає уроків. Усе чудово!