Репетитор - Михайло Г. id: 24478

Михайло Г.

250 грн/год
250 грн/год

Англійська мова (також американський варіант). Готую до ЗНО, навчаю дорослих і дітей з нуля, англійська для біологів, хіміків, англійська для бізнесу.

Михайло Г. 5.0(відгуків: 10)

Англійська мова (також американський варіант). Готую до ЗНО, навчаю дорослих і дітей з нуля, англійська для біологів, хіміків, англійська для бізнесу.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:

Суворівський

Котовського

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Кілька років працював в школі вчителем англійської мови, потім перейшов на приватні заняття. Маю досвід роботи як з дітьми (в тому числі сильно запущеними), так і з дорослими. Навчаю "з нуля" і до потрібного рівня. Гнучкий графік. Перед початком навчання безкоштовно тестую, щоб визначити рівень і розуміти, з чого починати, а також підібрати потрібний підручник. Мені подобається педагогічна діяльність, уроки намагаюся проводити так, щоб учневі було легко і цікаво. Комунікабельний і швидко знаходжу спільну мову. Вмію бути терплячим з тими, кому важко дається навчання. Не боюсь "важких" учнів. Останні роки практикую заняття по Скайпу. Це дуже зручно як для учня, так і для викладача. При цьому заняття нічим не відрізняються від звичайних: розмовляємо, читаємо, слухаємо аудіозаписи і дивимося разом відео, над якими потім працюємо. При цьому можу навчати відразу двох учнів, використовуючи конференц-зв'язок. В результаті заняття для кожного виходять дешевше. Багато уваги приділяю навчанню сприйняття мови носіїв мови на слух, так як за моїми спостереженнями це дуже серйозна проблема, і, звичайно ж, допомагаю подолати мовний бар'єр. Працюю з "запущеними" підлітками, вмію знайти до них підхід і ліквідувати прогалини в знаннях, навчаючи їх далі. Знаходжу способи дохідливо пояснити і потім відпрацювати складні питання граматики. У навчанні використовую навчальні комплекси, випущені у Великобританії і США. Постійно дбаю про підвищення своєї кваліфікації. Як фахівець, зацікавлений в кінцевому результаті своєї роботи. Завжди цікаво побачити, чого ти зміг домогтися.

Освіта:
Калінінградський державний університет, спеціаліст, 1984
Вік:
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

10 відгуків про Михайло Г.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

8

Олександр

5+

16.08.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Займаюся англійською з Михайлом вже кілька місяців. Хочу сказати велике спасибі! Це дуже приємна людина, з якою кожне заняття цікавіше попереднього. Раніше, коли вивчав сам англійську, то, англійська мені здавався нудною. Тепер поспішаю на кожне заняття! Михайло викладач - супер! Професіонал своєї справи. Радий, що серед безлічі репетиторів на цьому сайті, я потрапив до Михайла. Продовжуємо далі займатися і вивчати)... більше»
Андрій

5+

29.07.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Я вже займаюся більше місяця з Михайлом. Мені шалено цікаві наші заняття, і вже є хороші результати! Ні, звичайно ви можете подумати, що це я такий здібний 30-річний хлопчик, але ні, це все завдяки професіоналізму Михайла і його підходу. Я дуже радий, що знайшов для себе такого викладача!... більше»
Наталя

5+

10.01.2021

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Дуже задоволені викладачем. Швидко знайшов підхід до дитини, син із задоволенням займається. Рекомендую.... більше»
Алла

5+

14.03.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Роботу Михайла Євгеновича оцінюємо в 12 балів. Професіоналізм, тактовність, культура спілкування на належному рівні. Будемо продовжувати з ним працювати. "Буки" дякуємо за хороший підбір кадрів.... більше»
Євгеній

5+

04.03.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Михайло Євгенович - чудовий викладач англійської мови, пояснює все дуже доступно, я задоволений.... більше»
Ігор

5+

28.11.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Міхал г. найкращий репетитор, талановитий, він відмінно подає матеріал і прищеплює любов до англійської мови! Він педагог від Бога! Все зрозуміло, дохідливо, схематично, логічно, як людина цікава, завжди веселий, енергійний, приємний в спілкуванні, знавець своєї справи, дуже добропорядна людина. Молодець!!!!!!!!! Дуже грамотний, цікаво веде занятті. Він найкращий!!! Якщо одним словом: РЕКОМЕНДУЮ! :)... більше»
Іра

5+

22.10.2018

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Дуже хороший викладач, дуже спокійний, терплячий, вихований, інтелігентний, пунктуальний, приємна людина, таких викладачів мало. Охайний, стриманий, викладач повинен бути саме такий. Вміє розташувати дитину до собі, терпляче відповідати на всі запитання, пояснювати знову і знову, ніколи не злиться, вміє культурно пояснити навіть, коли дитина не в тему задає зайві питання, чи не хоче займатися. Дуже задоволена викладачем. Сайт в черговий раз виправдав мої очікування по викладачеві!... більше»
Михайло

5

26.02.2018

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Ми з дружиною займаємося півроку. Ми задоволені тим, як Михайло підносить матеріал: ефективно, цікаво, різноманітно і легко. Михайло в навчанні проявляє уважність, спокій, терпіння, що дуже важливо при вивченні мови. Михайло і Юлія.... більше»
Ніна

5+

09.02.2018

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Чудовий репетитор. Просто супер. Ми знайшли спільну мову, дуже цікаво і доступно викладає предмет. Все відмінно, ми задоволені.... більше»
Поліна

5

09.11.2017

Англійська мова, Граматика

5

Чудовий викладач, син Павло в захваті від занять. Михайло Євгенович дуже професійно і грамотно підходить до підготовки до уроку. Індивідуально підбирає матеріал з урахуванням всіх особливостей дитини. Вам дуже пощастило з ним. До вашої роботи претензій і зауважень не маю.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

В блоге рассматриваются новые английские слова и выражения, появившиеся в результате эпидемии коронавируса или получившие новое значение, которыми можно пополнить свой словарный багаж.

В блоге содержится размышление о том, сколько времени требуется для изучения иностранного языка, можно ли это сделать за месяц, два, три, как нам обещает реклама, и правда ли, что любой человек может

В блоге обращается внимание на то, какую ошибку допускают родители, когда начинают готовить своего ребёнка за 2-3 месяца до экзамена, а также какие этапы обучения необходимо пройти учащемуся, чтобы ус

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Наталія П. id: 135215

Наталія П.

Відкрита, позитивна, комунікабельна людина, яка завжди працює на результат . Люблю дітей і знаю, як знайти підхід до кожного.

200грн/год
Аркадій Р. id: 111304

Аркадій Р.

Мене звуть Аркадій, і я пропоную свої послуги в якості вчителя англійської мови. На уроках намагаюся подати матеріал максимально зрозуміло та цікаво, створюючи при цьому сприятливу атмосферу для навчання.

248-398грн/год
Анастасія П. id: 64751

Анастасія П.

Пояснюю правила простою мовою, допомагаю з д/з, треную навички ефективного запам'ятовування інформації, розробляю індивідуальний план для кожного учня, а також створюю авторські воркбуки.

5
250грн/год
Карина Б. id: 100542

Карина Б.

✅Закінчила ОНУ ім. Мечникова факультет РГФ, спеціальність - англійська мова та література (переклад включно) ✅Досвід роботи – 3.5 роки Працювала в дитячому садку, в онлайн-школі та на даний момент працюю в центрі дитячого розвитку з дітьми від 4 років та до 6 класу

5
250грн/год
Тамара З. id: 60549

Тамара З.

Допомагаю дітям зі шкільною програмою, виконанням домашнього завдання, додатковим вивченням англ. мови (базовий і середній рівень для дорослих)

5
200грн/год