Репетитор - Михайло Г. id:24478

«Англійська мова (також американський варіант). Готую до ЗНО, ліквідую прогалини в знаннях, навчаю дорослих "з нуля", англійський для бізнесу.»

200 грн/год

Михайло Г.

id: 24478

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Про себе

Кілька років працював в школі вчителем англійської мови, потім перейшов на приватні заняття. Маю досвід роботи як з дітьми (в тому числі сильно запущеними), так і з дорослими. Навчаю "з нуля" і до потрібного рівня. Мені подобається педагогічна діяльність, уроки намагаюся проводити так, щоб учневі було легко і цікаво. Комунікабельний і швидко знаходжу спільну мову. Вмію бути терплячим з тими, кому важко дається навчання. Не боюсь "важких" учнів. Останні роки практикую заняття по Скайпу. Це дуже зручно як для учня, так і для викладача. При цьому заняття нічим не відрізняються від звичайних: розмовляємо, читаємо, слухаємо аудіозаписи і дивимося разом відео, над якими потім працюємо. При цьому можу навчати відразу двох учнів, використовуючи конференц-зв'язок. В результаті заняття для кожного виходять дешевше. Багато уваги приділяю навчанню сприйняття мови носіїв мови на слух, так як за моїми спостереженнями це дуже серйозна проблема, і, звичайно ж, говоріння. Працюю з "запущеними" підлітками, вмію знайти до них підхід і ліквідувати прогалини в знаннях, навчаючи їх далі. Знаходжу способи дохідливо пояснити і потім відпрацювати складні питання граматики. У навчанні використовую навчальні комплекси, випущені у Великобританії і США. Постійно дбаю про підвищення своєї кваліфікації. Як фахівець, зацікавлений в кінцевому результаті своєї роботи. Завжди цікаво побачити, чого ти зміг домогтися.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Розмовна мова

Михайло Євгенович - чудовий викладач англійської мови, пояснює все дуже доступно, я задоволений.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Роботу Михайла Євгеновича оцінюємо в 12 балів. Професіоналізм, тактовність, культура спілкування на належному рівні. Будемо продовжувати з ним працювати. "Буки" дякуємо за хороший підбір кадрів.

Англійська мова, Розмовна мова

Міхал г. найкращий репетитор, талановитий, він відмінно подає матеріал і прищеплює любов до англійської мови! Він педагог від Бога! Все зрозуміло, дохідливо, схематично, логічно, як людина цікава, завжди веселий, енергійний, приємний в спілкуванні, знавець своєї справи, дуже добропорядна людина. Молодець!!!!!!!!! Дуже грамотний, цікаво веде занятті. Він найкращий!!! Якщо одним словом: РЕКОМЕНДУЮ! :)

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Дуже хороший викладач, дуже спокійний, терплячий, вихований, інтелігентний, пунктуальний, приємна людина, таких викладачів мало. Охайний, стриманий, викладач повинен бути саме такий. Вміє розташувати дитину до собі, терпляче відповідати на всі запитання, пояснювати знову і знову, ніколи не злиться, вміє культурно пояснити навіть, коли дитина не в тему задає зайві питання, чи не хоче займатися. Дуже задоволена викладачем. Сайт в черговий раз виправдав мої очікування по викладачеві!

Англійська мова, Репетитор для початківців

Ми з дружиною займаємося півроку. Ми задоволені тим, як Михайло підносить матеріал: ефективно, цікаво, різноманітно і легко. Михайло в навчанні проявляє уважність, спокій, терпіння, що дуже важливо при вивченні мови. Михайло і Юлія.

Англійська мова, Розмовна мова

Чудовий репетитор. Просто супер. Ми знайшли спільну мову, дуже цікаво і доступно викладає предмет. Все відмінно, ми задоволені.

Англійська мова, Граматика

Чудовий викладач, син Павло в захваті від занять. Михайло Євгенович дуже професійно і грамотно підходить до підготовки до уроку. Індивідуально підбирає матеріал з урахуванням всіх особливостей дитини. Вам дуже пощастило з ним. До вашої роботи претензій і зауважень не маю.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

В блоге обращается внимание на то, какую ошибку допускают родители, когда начинают готовить своего ребёнка за 2-3 месяца до экзамена, а также какие этапы обучения необходимо пройти учащемуся, чтобы успешно подготовиться к экзамену.

В блоге говорится о том, как относиться к двум вариантам английского языка, чтобы выбрать - какой учить. Обращается внимание на оба варианта и на необходимость знакомиться при изучении с двумя вариантами для полноценного знания языка.

Рассуждения о занятиях, которые проводятся по Скайпу. Такие занятия ничуть не хуже очных занятий и имеют ряд преимуществ, особенно если у учащегося мало времени и не хочется тратить его на дорогу. Современный Скайп позволяет использовать во время занятий

Схожі анкети Одеса

170грн/год

Аделіна В.

Hello everyone :) Дякую за вибір моєї анкети.

300грн/год

Ольга Б.

Репетитор англійської мови, підготовка до ДПА, ЗНО, бізнес курс, готельна справа, ресторани і кейтеринг. Уроки по скайпу - 200 грн.

5
250грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Михайло Г. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Одеса і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться в учня, онлайн, вартість уроку – 200 грн/год.