Репетитор - Анна Г. id:24953

Анна Г.

150 грн/год

Анна Г.

«репетитор з англійської мови»

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Підготовка до олімпіад

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Місця занять

В учня:

Вінниця: Хутір Шевченка, Тяжилів, Слобода П’ятничанська, Лівобережні П’ятничани, Замостя, Малі хутори, Олієжир, Вінницькі хутори, Дубовецька слобідка, Габрелі, Стара Вінниця, Царина, Сабарів, Вишня, Царське село, Пирогове, Чорнобиль, Вишенька, Верхня Слов’янка, Нижня Слов’янка, Поділля, Свердловський масив, Кмитичі, Корея, П'ятничани, Садки, Завалля, Кумбари, Нова Вінниця, Єрусалимка, Нова Єрусалимка

У викладача:

Вінниця

Онлайн:

ні

Про себе

Англійська мова – невід'ємна частина мого життя, тому я постійно прагну вдосконалюватися у вивченні та викладанні, цікавлюся сучасною методикою і вибираю найбільш ефективні методи для своїх занять. У мене є досвід викладання англійської мови для дітей і для дорослих, проведення групових та індивідуальних занять. Легко знаходжу спільну мову з людьми різного віку.

Дуже люблю подорожувати, була в багатьох країнах Європи (Франція, Бельгія, Німеччина, Нідерланди, Словаччина) так що маю багатий досвід активного спілкування з носіями мови та великий багаж знань про культуру цих країн. Із задоволенням поділюся ним зі своїми учнями.

Мої заняття завжди інформативні, веселі та яскраві. В ході навчання використовуються всі 4 аспекти: граматика, читання, говоріння і аудіювання. З малюками уроки проходять в ігровій формі. Зроблю все для того, щоб мої учні не тільки вчили мову, а й отримували від цього задоволення.

Освіта:

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), бакалавр, 2019

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років