Досвід:

більше 2 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Києво-Могилянська академія (2020)

Ступінь:

бакалавр

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиПідготовка до олімпіадРозмовна моваГраматика

Про себе:

Навчаюсь у Києво-Могилянській Академії.
Люблю навчати учнів, тому що це класно і цікаво!

Науковець і кожна освічена людина мають на високому рівні володіти рідною мовою, яку я із задоволенням допоможу вивчити легко та цікаво.

Під час репетиторства практикую так звану "гарантію результату", тобто ми з учнями вчимо певний розділ, коли закінчуємо його - пишемо тестування, і якщо прогрес у знаннях буде меншим ніж 70 %, то я проведу ще кілька додаткових уроків безкоштовно, а потім знову тестування.

Я також складала ЗНО нещодавно, три роки тому, завдяки цьому добре знаю деталі процесу, а саме те, що вчити не потрібно, а на що навпаки треба звернути увагу, тому з радістю у цьому допоможу і вам.

Якщо склавши біологію плануєте вступати до медичного університету, можемо більш глибоко вивчати ті розділи, які стануть у пригоді безпосередньо під час навчання в НМУ ім. Богомольця або в іншому медичному ВУЗі.

Місце та час занять можемо варіювати як зручно, один раз у бібліотеці, інший за горнятком чаю у кав’ярні, або, якщо так буде зручніше, то у мене у квартирі.

До зустрічі!

Відгуки клієнтів

Українська мова, 10 - 11 класи

Дитині дуже подобаються заняття з Владиславою Юріївною. Вона хвалить мою дитину, заохочує, мені це дуже подобається. Рекомендую.

Біологія, Підготовка до ЗНО

Владислава дуже гарний викладач. Все зрозуміло пояснює і дає багато нової та цікавої інформації. Один з найкращих викладачів, яких доводилося зустріти! Дуже задоволена, що маю такого вчителя))

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Для мене це найкращий викладач за весь навчальний час!) Дуже крута, відповідальна, розуміюча. Тут панує приємна атмосфера і спрага до навчання. Я готуюсь до ЗНО з двох предметів: українська та біологія. У мене особлива ситуація, але Владислава тримає мою підготовку «в строю». Я даю найвищий бал!) Дякую.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Владислава Д. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Українська мова
 2. Біологія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Граматика
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.