Репетитор - Христина Р. id: 26623

Христина Р.

600 грн/год
600 грн/год

Мрієте вивчити чеську, англійську або угорську? Заговорити вже після декількох уроків? Здати іспит IELTS/ Cambridge/ іспит на визначення рівня або підготуватися до співбесіди? Якщо так, тоді Вам до мене. Я викладач та перекладач з 5 річним досвідом. Навчаю студентів з різних куточків світу та вільно володію 6 мовами на рівні носія.

Христина Р. 5.0(відгуків: 8)

Мрієте вивчити чеську, англійську або угорську? Заговорити вже після декількох уроків? Здати іспит IELTS/ Cambridge/ іспит на визначення рівня або підготуватися до співбесіди? Якщо так, тоді Вам до мене. Я викладач та перекладач з 5 річним досвідом. Навчаю студентів з різних куточків світу та вільно володію 6 мовами на рівні носія.

Предмети

Англійська мова

Чеська мова

Угорська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Я є носієм угорської мови та викладаю угорську мову вже більше 5 років. Допоможу вам у вивченні цієї, на перший погляд, важкої мови спробую зробити так, щоб вчитися вам було легко та дуже цікаво. Використовую сучасні методи та матеріали. До зустрічі на уроці !

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Пропоную безкоштовну консультацію для того, щоб зрозуміти який вид навчання підходить саме Вам. Підбираю індивідуальну програму та створюю онлайн клас з матеріалами.
Для мене важливо навчити Вас думати іноземною мовою та швидко заговорити. Мої уроки — не про нудне зазубрення слів та граматичних правил. Я навчу Вас використовувати мову у реальних ситуаціях!

Освіта:
Карлів університет, , 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

8 відгуків про Христина Р.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

4

5+

4

Олександра

5+

09.11.2023

Чеська мова, Розмовна мова

5+

Є план навчання. Доступне пояснення. Відкрита викладачка, завжди рада допомогти. Задоволена викладачкою та результатами своїми))))... більше»
Владислав Миколайович Чулан

5+

20.05.2018

Угорська мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

5+

Від репетитора тільки позитивні враження. Вона дуже уважна. Досить сувора. Це тільки в плюс якість.... більше»
Катерина

5+

01.05.2018

Англійська мова,

5+

Про Христину Василівну лише позитивні відгуки, адже вона дуже мені допомогла із підготовкою до екзамену + ми займалися і розмовною мовою. Усе чудово!... більше»
Уляна

5

30.04.2018

Угорська мова, Розмовна мова, Носій мови

5

На жаль, довго працювати з репетитором не вийшло, але, тим не менш, я нашею співпрацею залишилась задоволена. Хороший педагог.... більше»
Людмила

5

18.04.2018

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Співпрацею з репетитором залишилися дуже задоволені. Христина допомогла сину підготуватися до співбесіди, яку він пройшов успішно. Викладач дуже відповідальна, старанна, пропонує цікавий, сучасний матеріал.... більше»
Костя

5

30.03.2018

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Сину Кості надзвичайно подобаються заняття з Христиною Василівною. Результати від співпраці тільки позитивні. Дякую за такого репетитора.... більше»
Антон

5

15.03.2018

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Мені дуже подобається мій репетитор, цікаво проводить заняття.... більше»
Василь

5+

28.02.2018

Угорська мова, Розмовна мова

5+

Щиро вдячний репетитору за змістовне та продуктивне вивчення угорської мови. Вдалося збагатити словниковий запас, вдосконалити розмовну мову та без проблем говорити угорською. Викладач приємна людина, яка знає свою справу. А Вашій компанії дякую за швидкість та якість у підборі репетитора.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Анна М. id: 136767

Анна М.

Вітаю дорогі учні! Мене звуть Анна, живу в Німеччині, у місті Мюнхен. Вивчаю економіку підприємства та охоче допомагаю іншим у вивчення іноземних мов.

500грн/год
David E. id: 132507

David E.

My name is David i’m twenty two years old and i’m a medical student of uzhorod national university

500грн/год
Юлія П. id: 16629

Юлія П.

Бажаєте позбутися мовного бар'єра і не боятися розмовляти чеською мовою? Готуєтесь до екзамену з чеської? Якщо так, тоді вам до мене. З радістю стану вашою мотивацією при вивченні цієї прекрасної слов’янської мови. Мої заняття проходять в дружній атмосфері, тому гарний настрій вам гарантований.

4.9
800грн/год
Василь М. id: 107242

Василь М.

Викладач англійської та чеської мови для іноземців у мовній школі Empire в Празі та студент сценаристики кафедри кіно та телебачення Празької академії мистецтв. Допоможу вам розговоритись обраною мовою та освоїти граматику формою інтерактивних онлайн-занять. Проживаю у Чехії більше 7 років, 4 місяці бізнес-стажування у США (Х'юстон, штат Техас).

600грн/год
Олена Д. id: 163757

Олена Д.

Викладаю англійську та іспанську 13 років, італійську 3 роки. Поліглот. Англійська та іспанська С2, італійська С1.

800грн/год