Досвід:

більше 3 років

Місто:

Місця занять

В учня:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2014)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2014

Рівні викладання

10 - 11 класиУніверситетські курси

Про себе:

Маю досвід роботи репетитором більше 2 років. Викладаю матеріал з практичної точки зору. Можу допомогти підготуватися до співбесіди, презентації, звіту, іспиту. Консультую з робочих питань в області фінансового аналізу, бюджетування, прогнозування, моделювання, аудиту, бухгалтерського обліку, фінансової звітності. Готую до успішної здачі іспитів АССА (F2, F3, F5, F7-F9, P1, P3). Викладаю університетські економічні курси.
Маю досвід роботи фінансовим аналітиком в міжнародній компанії Бунге і аудитором в компанії КПМГ (одна з компанії "великої четвірки"). У процесі отримання сертифікації АССА (успішно здала 11 іспитів), отримала ступінь магістра за спеціальністю "Корпоративні фінанси" в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вільно володію англійською та російською мовами. Можу викладати англійською, пояснювати англомовні терміни. Допоможу оптимізувати Вашу роботу в Excel.
Із задоволенням знайду прості і зрозумілі рішення для складних завдань.

Відгуки клієнтів

Фінанси, Університетські курси

Ліза дуже хороша вчителька. Я дуже задоволений допомогою, яку вона надає мені в університеті. Вона допомагає мені в таких класах, як корпоративні фінанси, фінансові інструменти, корпоративна оцінка, бухгалтерський облік. Ліза пояснює матеріал мудро, інформативно і терпляче. Також мої заняття англійською мовою. Після півроку роботи з Лізою, я дійсно рекомендую її допомогу.

Бухгалтерський облік, Університетські курси

Елізабет Мохамедівна - дуже розумний педагог, яка допомагала нам з бухгалтерським обліком і як виявилось, добре володіє англійською мовою. Ми дуже задоволені репетитором. Рекомендуємо!!!

Економіка, Університетські курси

Чудовий фахівець, терпляче доносить матеріал, все по суті та "без води". Рекомендую без вагань!

Коротка інформація про репетитора

Елізабет М. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Економіка
  2. Бухгалтерський облік
  3. Фінанси
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • 10 - 11 класи
  • Університетські курси
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.