Досвід:

більше 5 років

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до олімпіадУніверситетські курсиTOEFL, IELTSРозмовна моваДілова та бізнес моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)Підготовка до вступу за кордон

Про себе:

Якщо у тебе є бажання вивчати іноземну мову і ти готовий працювати, але не впевнений у своїх силах і чи вдасться, тоді тобі до мене. Навчання - це не лише робота у поті чола, але й задоволення від процесу та натхнення на завтрашній день. Працюю з дітками й дорослими уже не один рік, маю досвід підготовки до олімпіад, міжнародних іспитів та просто до життєвих ситуацій при виїзді за кордон. Зі мною ваша дитина або ж ви самі полюбите мову, як рідну, і ні в якому разі не загубитесь ні в Лондоні, ні у Вашингтоні.

Я переконана, що викладач має постійно розвиватися у свої галузі та суміжних до неї предметах, для того щоб поповнювати свій багаж знань та вдосконалювати практичні, письмові та усні навички володіння іноземною мовою. Усі набуті знання під час наукових досліджень та практичних завданнях стануть у пригоді під час викладання, заохочення та пошуку індивідуального підходу до кожного учня. З таким наміром та сповненою натхненя я брала участь у ряді наукових конференцій, олімпіад та конкурсах наукових робіт по всій Україні. Деякими успіхами маю бажання поділитися з вами:

- Перемога в номінації "Глибина наукового аналізу" у II турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності "Переклад" у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (2017)
- Диплом I ступеня за найкращу доповідь у секції "Переклад та міжкультурна комунікація" у Житомирському національному університеті ім. Івана Франка (2015)
- Сертифікат учасника всеукраїнської-методичної конференції молодих науковців "Прикладна лінгвістика 2016: проблеми і рішення" у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова

Також не забуваю про соціальні проекти та волонтерство, напрямлене на ознайомлення жителів нашого міста та гостей з усієї України з особливостями вивчення англійської мови та вдосконалення комунікативних навичок з іноземними друзями й розвиток лідерства серед молоді за допомогою міжнарожних волонтерських та професійних стажувань.

- Була членом та однією з основоположників міжнародної організації AIESEC в Хмельницькому, згодом на посаді віце-президента по вхідних стажуваннях.

- Член групи "CouchSurfing" в м. Хмельницький.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Я переконана, що викладач має постійно розвиватися у свої галузі та суміжних до неї предметах, для того щоб поповнювати свій багаж знань та вдосконалювати практичні, письмові та усні навички володіння іноземною мовою. Усі набуті знання під час наукових досліджень та практичних завданнях стануть у пригоді під час викладання, заохочення та пошуку індивідуального підходу до кожного учня. З таким наміром та сповненою натхненя я брала участь у ряді наукових конференцій, олімпіад та конкурсах наукових

Відгуки клієнтів

Англійська мова, 10 - 11 класи

Репетитор сподобалась. Легко знайшла підхід до дитини та змогла зацікавити. Результатами задоволені.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців

Віта Андріївна - чудовий репетитор! Вдалося розширити словниковий запас, покращити знання та досягти поставленої мети. Рекомендую.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Дуже хороший кваліфікований репетитор. Пояснює доступно і зрозуміло. Рекомендую.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Віта дуже подобається як викладач, має гарний підхід до дітей. Моя донька залюбки йде на навчання і вивчає англійську мову. Фахівець своєї справи!

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Репетитором дуже задоволена. Підхід до дитини знайшла з першого заняття:) добра, весела, м'яка - все, чого я чекала від репетитора. Займаємося тільки другий місяць, але дитина набагато впевненіше себе стала відчувати на шкільних уроках з англ.мови, стала вести міні-діалоги під час прогулянок, але що найголовніше - стала хотіти вивчати мову! Тому дуже рекомендую!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Хмельницький

100 грн/год

Показати профіль

100 грн/год

Показати профіль

100 грн/год

5

Показати профіль

Коротка інформація про репетитора

Віта М. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Хмельницький і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 150 грн/год.