Репетитор - Віта М. id:26968

«Репетитор англійської мови, готую до ЗНО, ДПА, міжнародних екзаменів тощо. Руйную стереотипи.»

150 грн/год

Віта М.

id: 26968

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи Підготовка до ДПА (4 клас) 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Репетитор для дітей Підготовка до олімпіад Університетські курси TOEFL, IELTS Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) Підготовка до вступу за кордон Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ) Корпоративна англійська (для компаній)

Про себе

Якщо у тебе є бажання вивчати іноземну мову і ти готовий працювати, але не впевнений у своїх силах і чи вдасться, тоді тобі до мене. Навчання - це не лише робота у поті чола, але й задоволення від процесу та натхнення на завтрашній день. Працюю з дітками й дорослими уже не один рік, маю досвід підготовки до олімпіад, міжнародних іспитів та просто до життєвих ситуацій при виїзді за кордон. Зі мною ваша дитина або ж ви самі полюбите мову, як рідну, і ні в якому разі не загубитесь ні в Лондоні, ні у Вашингтоні.

Я переконана, що викладач має постійно розвиватися у свої галузі та суміжних до неї предметах, для того щоб поповнювати свій багаж знань та вдосконалювати практичні, письмові та усні навички володіння іноземною мовою. Усі набуті знання під час наукових досліджень та практичних завданнях стануть у пригоді під час викладання, заохочення та пошуку індивідуального підходу до кожного учня. З таким наміром та сповненою натхненя я брала участь у ряді наукових конференцій, олімпіад та конкурсах наукових робіт по всій Україні. Деякими успіхами маю бажання поділитися з вами:

- Перемога в номінації "Глибина наукового аналізу" у II турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності "Переклад" у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (2017)
- Диплом I ступеня за найкращу доповідь у секції "Переклад та міжкультурна комунікація" у Житомирському національному університеті ім. Івана Франка (2015)
- Сертифікат учасника всеукраїнської-методичної конференції молодих науковців "Прикладна лінгвістика 2016: проблеми і рішення" у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова

Також не забуваю про соціальні проекти та волонтерство, напрямлене на ознайомлення жителів нашого міста та гостей з усієї України з особливостями вивчення англійської мови та вдосконалення комунікативних навичок з іноземними друзями й розвиток лідерства серед молоді за допомогою міжнарожних волонтерських та професійних стажувань.

- Була членом та однією з основоположників міжнародної організації AIESEC в Хмельницькому, згодом на посаді віце-президента по вхідних стажуваннях.

- Член групи "CouchSurfing" в м. Хмельницький.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Я переконана, що викладач має постійно розвиватися у свої галузі та суміжних до неї предметах, для того щоб поповнювати свій багаж знань та вдосконалювати практичні, письмові та усні навички володіння іноземною мовою. Усі набуті знання під час наукових досліджень та практичних завданнях стануть у пригоді під час викладання, заохочення та пошуку індивідуального підходу до кожного учня. З таким наміром та сповненою натхненя я брала участь у ряді наукових конференцій, олімпіад та конкурсах наукових

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Англійська мова, 5 - 6 класи

Дитині дуже подобаються заняття! Для мене це важливий фактор :) заняття йдуть по більш дорослому посібнику, ніж в школі, що цікаво підлітку. Я дуже задоволена, велике спасибі викладачеві!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Сподобалися уроки, зауважень немає. Рівень знань покращився, матеріал пояснювали добре,якщо виникали запитання отримувала відповіді.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Використовує різні методи на уроках: письмо, аудіювання, говоріння. Маю відчутний прогрес у вивченні мови.

Англійська мова, Розмовна мова

Задоволена роботою репетитора, заняття пройшли добре.

Англійська мова, Розмовна мова

Віта нереально крутий викладач, в мене підвищився рівень англійської мови буквально за пару місяців, мені дуже подобається репетитор, все супер, ставлю оцінку 5+!

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Все супер круто. Заняття були надзвичайно цікаві. Задоволений Вітою Андріївною на всі 200 %.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор. Найвищий бал за роботу.

Англійська мова, 5 - 6 класи

З Вітою Андріївною співпраця триває, заняття цілком влаштовують і є результат.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Віта дуже подобається як викладач, має гарний підхід до дітей. Моя донька залюбки йде на навчання і вивчає англійську мову. Фахівець своєї справи!

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Дуже хороший кваліфікований репетитор. Пояснює доступно і зрозуміло. Рекомендую.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців

Віта Андріївна - чудовий репетитор! Вдалося розширити словниковий запас, покращити знання та досягти поставленої мети. Рекомендую.

Англійська мова, 10 - 11 класи

Репетитор сподобалась. Легко знайшла підхід до дитини та змогла зацікавити. Результатами задоволені.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Репетитором дуже задоволена. Підхід до дитини знайшла з першого заняття:) добра, весела, м'яка - все, чого я чекала від репетитора. Займаємося тільки другий місяць, але дитина набагато впевненіше себе стала відчувати на шкільних уроках з англ.мови, стала вести міні-діалоги під час прогулянок, але що найголовніше - стала хотіти вивчати мову! Тому дуже рекомендую!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Хмельницький

Мар'яна Б.

Репетитор з англійської мови. Працюю з учнями початкових, середніх класів, а також із молодшими дітками. Знайду підхід до кожного учня.

100грн/год

Анна В.

Репетитор з англійської мови, працюю із дітьми та дорослими, готую до ЗНО.

4.9
100грн/год
100грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Віта М. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Хмельницький і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
 • Корпоративна англійська (для компаній)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.