Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка (2016)

Ступінь:

Магістр

Рік закінчення:

2016

Вік:

18-25

Рівні викладання

Репетитор для дітейРепетитор для початківцівДо вступу в музичні закладиБазовий рівеньСпеціалізовані курсиПідвищення майстерності

Про себе:

Запрошую Вас в свою музичну студію! Хочете вміти співати, грати на гітарі, фортепіано чи барабанах? Тоді Ви звернулись по адресу :) Велика практика викладання як з дітьми, так і з дорослими допомагає з легкістю знайти підхід до будь-кого. Від Вас - бажання, від мене - професійність + хороша атмосфера! Забудьте про нудні та безрезультні заняття! Музика - цікава наука і в мене на заняттях Ви в цьому переконаєтесь!
Навчалася в Київському інституті музики ім. Глієра по класу фортепіано. Пізніше свою освіту продовжила здобувати в Львівській національній академії музики ім. Лисенко. Зараз отримала 2 дипломи магістра в Львівській Національній музичній академії. Маю велику практику викладання як з дітьми, так і з дорослими, завдяки якій, можу знайти підхід до будь-якого. Викладаю по кращих методиках Європи та США, тому будьте впевнені, що Ваш талант буде в правильних руках! Велкам)

Відгуки клієнтів

Гра на гітарі, Базовий рівень

Дуже добрий викладач, все чітко та ясно, заняття проходять без запізнень. Якісно виконує свою роботу. Оцінка 5/5

Гра на гітарі, Базовий рівень

Заняттями гри на гітарі донька дуже задоволена, вже помітні перші результати, є індивідуальний підхід до учня. Рекомендую!!

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Роксолана Ігорівна займалась зі мною вокалом. Гарний викладач. Зауважень немає.

Гра на гітарі, Репетитор для початківців

Репетитор подобається, добре пояснює, продовжуємо заняття.

Гра на гітарі, Репетитор для дітей

Гарний репетитор. Дитині подобається. Займаються вже більше чотирьох місяців і плануємо продовжувати

Гра на гітарі, Репетитор для дітей

Все чудово, продовжуємо займатися, дитині дуже подобається.

Гра на гітарі, Репетитор для початківців

Роксолана Ігорівна - чудовий спеціаліст! Кожне заняття проходить пізнавально, весело та має результат. Дякую Вашій компанії за кваліфікованого репетитора!

Уроки вокалу, Базовий рівень

Надзвичайно приємна як людина у спілкуванні, знайшла індивідуальний підхід до моєї доні, котра з превеликим задоволенням відвідує заняття!

Уроки вокалу, Базовий рівень

Роксолана Ігорівна - класний репетитор, заняття мені до вподоби!

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Роксолана Ігорівна відповідальна, всім рекомендую! Вміє скорегувати голос, швидко знаходить проблемні місця учня, репетитор професіонал.

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Однозначно 5. Я займаюся в Роксолани 4 місяці і результат перевершив очікування. В неї хороша теоретична база, вона вміє це гарно подати, а головне на мою думку - не нав‘язує свого музичного стилю, вчить того що хочете ви.

Уроки вокалу, Базовий рівень

Роксолана дуже приємна людина і професійний викладач. З нею легко і наполегливо працюється. Там де потрібно вона пожартує, де треба набратись терпіння терпить, навіть якщо ведмідь на вухо наступив) Рекомендую всім!

Гра на фортепіано, Музика, Уроки вокалу

Моя донечка, Олександра, дуже хотіла почати займатися вокалом та навчитися грати на фортепіано. Тому я почала шукати репетитора для неї. На допомогу мені прийшла компанія Букі. На сайті я дуже швидко знайшла викладача, який мене зацікавив. Це була Зінчук Роксолана Ігорівна. І зараз Саша ходить на уроки до репетитора з великою жагою та задоволенням. Очі в дитини горять. А це означає, що Роксолана супер педагог. Заняття тривають вже більше півроку, і донька не збирається їх припиняти. Гарно дякую репетитору за щасливі очі дитини.

Гра на фортепіано, Музика, Уроки вокалу, Спеціалізовані курси

Про співпрацю з Роксоланою Ігорівною у мене залишились лише хороші враження. З нею легко працювати, ми спілкувались, як давні друзі, настільки довірливими і товариськими були наші стосунки. Репетитор вчила мене грати на фортепіано та співати. Я із задоволенням відвідувала її заняття і вже з нетерпінням чекаю продовження нашої спільної роботи.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Львів

200 грн/год

Показати профіль

150 грн/год

Показати профіль

150 грн/год

Показати профіль

Коротка інформація про репетитора

Роксолана З. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Уроки вокалу
  2. Гра на фортепіано
  3. Гра на гітарі
  4. Гра на барабанах
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • До вступу в музичні заклади
  • Базовий рівень
  • Спеціалізовані курси
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 170 грн/год.