Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка (2016)

Ступінь:

Магістр

Рівні викладання

Репетитор для дітейРепетитор для початківцівДо вступу в музичні закладиБазовий рівеньСпеціалізовані курсиПідвищення майстерності

Про себе:

Запрошую Вас в свою музичну студію! Хочете вміти співати, грати на гітарі, фортепіано чи барабанах? Тоді Ви звернулись по адресу :) Велика практика викладання як з дітьми, так і з дорослими допомагає з легкістю знайти підхід до будь-кого. Від Вас - бажання, від мене - професійність + хороша атмосфера! Забудьте про нудні та безрезультативні заняття! Музика - цікава наука і в мене на заняттях Ви в цьому переконаєтесь!
Навчалася в Київському інституті музики ім. Глієра по класу фортепіано. Пізніше свою освіту продовжила здобувати в Львівській національній академії музики ім. Лисенко. Зараз отримала 2 дипломи магістра з вокалу та фортепіано в Львівській Національній музичній академії. Маю велику практику викладання як з дітьми, так і з дорослими, завдяки якій, можу знайти підхід до будь-якого. Якщо у Вас є бажання, я зможу навчити Вас не тільки співати або грати на фортепіано, а й вдало ці вміння поєднувати. Викладаю по кращої вокальної школі світу, тому будьте впевнені, що Ваш голос буде в правильних руках! І я точно навчу Вас їм володіти!

Відгуки клієнтів

Гра на гітарі, Репетитор для дітей

Все чудово, продовжуємо займатися, дитині дуже подобається.

Гра на гітарі, Репетитор для початківців

Роксолана Ігорівна - чудовий спеціаліст! Кожне заняття проходить пізнавально, весело та має результат. Дякую Вашій компанії за кваліфікованого репетитора!

Уроки вокалу, Базовий рівень

Надзвичайно приємна як людина у спілкуванні, знайшла індивідуальний підхід до моєї доні, котра з превеликим задоволенням відвідує заняття!

Коротка інформація про репетитора

Роксолана З. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Уроки вокалу
  2. Гра на фортепіано
  3. Гра на гітарі
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • До вступу в музичні заклади
  • Базовий рівень
  • Спеціалізовані курси
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 150 грн/год.