Репетитор - Ганна П. id:27660

Ганна П.

300 грн/год

Ганна П.

«Працюю з дітьми від 8 років: підняття рівня знань за шкільною програмою, підготовка до ДПА та ЗНО»

Предмети

Англійська мова

Французька мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

7-9-й класи

5-6-й класи

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Рівень C1-C2

DELF, DALF, TCF

Вступ за кордон

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Молодші класи 1-4

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Лисківська, Київ

Онлайн:

так

Про себе

Працюю репетитором протягом 28 років, більше 25 років – перекладач. Співпрацюю з носіями мови, маю постійне спілкування з ними, часто проводжу уроки в їх присутності та за їхньої активної участі. Навчаю учнів від 9 років.

Основне у вивченні іноземної мови – навчити думати на ній, а для цього потрібні спеціальні вправи та методики, які я й застосовую на своїх уроках. Оскільки йдеться про роботу мозку, уроки мають бути систематичними, а домашні завдання є обов'язковими для досягнення успіху. На уроках я завжди пояснюю, яким чином треба виконувати завдання аби досягти максимального результату. Уроки цікаві та важкі водночас, я завжди враховую психологічні та вікові особливості моїх учнів, види робіт змінюю кожні 10-15 хвилин для того, щоб учень не встиг стомитися.

Такий підхід сповна виправдовує всі зусилля, адже мої учні успішно складають іспити різних рівнів, вільно спілкуються, вчаться та працюють в Україні та інших країнах світу.

Як показує мій досвід, усі швидкі методики є корисними лише для того, щоб активувати вивчене раніше. Якщо ж рівень знань на початку занять за різних причин низький, швидкі методики не спрацьовують. У цьому випадку все залежить від здатності учня швидко розуміти та запам'ятовувати новий матеріал і використовувати його в мовних ситуаціях. Чим краще учень працює, тим швидше він зможе домогтися поставленої мети.

Зазвичай заняття відбуваються двічі на тиждень по 1,5-2 години (у деяких випадках з маленькими дітками можливе скорочення до 1 години 2 рази на тиждень). Займатися частіше не є правильним, оскільки потрібен час для засвоєння вивченого та для якісного виконання домашніх завдань, що робить навчання більш ефективним і економить гроші учня та/або його батьків. Заняття 1 раз на тиждень не є дієвими для досягнення результату.

Кількість та тривалість занять залежать від поставленої задачі та рівня учня на початку співпраці.

Підготовка до іспитів.
Перед початком занять на першій зустрічі визначаються проблемні зони, складається план роботи з їх усунення, визначається, скільки часу буде потрібно для якісної підготовки. Спочатку учень має набути необхідних знань у залежності від складності екзамену й лише на заключному етапі тренується безпосередньо його формат.

Освіта:

Київський національний лінгвістичний університет, магістр, 1990

Вік:

50+

Досвід:

більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок
Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця
Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

3 відгуків про Ганна П.

5/5

5+

1

5

2

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Вікторія

5+

11.03.2021

Англійська мова, Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Займаюся французькою вже близько 2 місяців і всім дуже задоволена! Легко порозумілися, 1,5 години пролітають непомітно.

Яна

5

12.11.2018

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Вразили метод викладання, уважне ставлення, індивідуальний підхід і просто, як особистість. Цікавий підхід до засвоєння матеріалу. Але, на жаль, довелось припинити заняття у зв’язку з переїздом. Мрію відновити заняття, коли з’явиться можливість.

Оксана

5

20.01.2019

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Анна прекрасний педагог, мені імпонує її методика викладання. Заняття проходять не легко, але дуже результативно. Заняття насичені і цікаві. Продовжую займатися. Дуже вдячна за допомогу. Дякую.