Репетитор - Дарія Г. id:27730

«Навчаю графічному дизайну та допомагаю з поточними проектами. Також готую до вступних іспитів на дизайн та архітектуру. Тривалість заняття 90 хвилин.»

200 грн/год

Дарія Г.

id: 27730

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

10 - 11 класи 7 - 9 класи Репетитор для дітей Університетські курси Репетитор для початківців Базовий рівень Спеціалізовані курси Програма AutoCAD Підвищення майстерності

Про себе

П'ять років викладаю дизайн, теорію дизайну, креслення, 3d моделювання, академічний малюнок і живопис.

Викладаю на власному ПК. У мене є все необхідне програмне забезпечення, таке як: Adobe Photoshop, Illustrator, Lightroom, CorelDraw, Autocad, Archicad, Lumion, 3DMax.

Готую абітурієнтів до творчого конкурсу з академічного малюнку та живопису. Також в для підготовки до творчого конкурсу є гіпсові голови, мольберти, екрани. Також маю досвід макетування архітектурних об'єктів з картону.

Я маю досвід роботи в якості дизайнера в сфері поліграфії, створення логотипів, рекламної продукції, брендбуків, обробки фотографій, особливо в предметному ретушування, High-end і ретушування волосся, професійній ізоляції на білий або чорний фон, корекція світла, тони, кольори, real estate. Завдяки постійній практиці я вчу новим, сучасним методам дизайну, які актуальні на ринку праці.

Всі абітурієнти, які проходили у мене підготовку до творчих конкурсів з малюнку та живопису, вступили до ВНЗ на бюджетну форму навчання.

Закінчила в 2015 році КА "КРОК" за напрямом "програмне забезпечення"

Магістр архітектури.

Мій досвід роботи :

Викладач веб-дизайну КА "ШАГ" (2015 - 2018)

Викладач академічного малюнка та живопису студія " ДомАрт "(2015-теперішній час).

Також виконую приватні замовлення в різних сферах дизайну та архітектури.

Креслення та проектування - деталі про досвід викладання:

Я виконую підготовку абітурієнтів до творчого конкурсу з креслення. 3 проекції та аксанометрія, метод січних площин тощо. Також я навчаю програмі АutoCad для учнів котрі переважно пов'язані або планують пов'язати своє життя із будівництвом. Я навчу виконувати робочі креслення (плани, фасади, розрізи) оформленню на аркуші, підготувати на роздрук та експорт в PDF формат.

Живопис - деталі про досвід викладання:

Навчаю академічному живопису в техніках : акварель, масло, акрил. Навчаю таким технікам як сфумато, к'яроскуро, алла пріма, імпасто. Також я навчаю відчувати матеріал та використання наповну його можливостей.

Малювання - деталі про досвід викладання:

Навчання по програмі академічний малюнок на рівні університетських курсів. Я навчаю композиції, пропорціям, анатомії людей та тварин. Малюнок гіпсових форм таких як гіпсові розетки, вази, капітелі, драперії.

Дизайн - деталі про досвід викладання:

Курс "дизайн" мається на увазі вивчення таких дисциплін як: Фірмовий стиль, створення реклами, створення логотипів, векторна графіка. Можливе вивчення таких програм як : Lightroom, Adobe Illustrator, CorelDraw, Lumion (створення фото/відео візуалізації об'єктів архітектури, створення рельєфу), ArchiCad, можливе (на ваше бажання) вивчення 3DMax для створення інтер'єру та екстер'єру. Також я можу навчити вас створювати масштабні візуалізації об'єктів архітектури створювати відеопрезентації ваших о

Уроки фотошопа (Photoshop) - деталі про досвід викладання:

Навчання проходить від вивчення інтерфейсу до розбору конкретних технік обробки фотографій таких як: dodge and burn, high-end retouch, постобробка інтер'єру/єктер'єру, коллажування (створення реклами, афіш, банерів), обробка художніх та весільних фото.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Уроки фотошопа (Photoshop), Підвищення майстерності

Широкий спектр вмінь викладача дозволяє обрати найбільш необхідні навички та викликає цікавість до нового. Індивідуальні заняття гарно допомагають засвоєнню незнайомого матеріалу та додають впевненості для подальшого самостійного вивчення. Також варто відзначити чудове розташування в центрі міста.

Дизайн, Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

Відповідальний викладач, до всього ставиться з розумінням, пояснює доступно! Досить пари занять що б зрозуміти логіку програми. Спасибі Дарині за її знання і досвід, яким вона ділиться!

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

Дякую Дар'ї Олександрівні за заняття. Мені все сподобалося, уроки проходили вчасно. Зараз вже з репетитором не займаюся, але якщо потрібна буде допомога, обов'язково до неї звернуся!!!

Малювання

Дарія Олександрівна - хороший репетитор. Донька і досі з нею займається. Нас все влаштовує.

Малювання, Репетитор для дітей

З першого заняття, знайдено підхід до дитини. Працюємо протягом 2-ох місяців - припиняти не плануємо. Рекомендуємо.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Полтава

Яна К.

300 грн/год

Сергій З.

200 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Дарія Г. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Полтава і проводить заняття з таких предметів:

 1. Креслення та проектування
 2. Живопис
 3. Малювання
 4. Дизайн
 5. Уроки фотошопа (Photoshop)
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Репетитор для дітей
 • Університетські курси
 • Репетитор для початківців
 • Базовий рівень
 • Спеціалізовані курси
 • Програма AutoCAD
 • Підвищення майстерності
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.