Освіта:

Ужгородський національний університет (2014)

Ступінь:

спеціаліст

Рівні:

10 - 11 класи, 7 - 9 класи, 5 - 6 класи, Університетські курси, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2, Рівень B1-B2 (Intermediate), Рівень C1-C2, DELF, DALF, TCF

Місця занять:

У викладача:

По скайпу:


Про себе:

Освіта: Ужгородський національний університет, факультет іноземної філології, спеціальність: "французька мова і зарубіжна література", додаткова кваліфікація " Практичний психолог" (Ужгородський національний університет), сертифікат про закінчення курсів поглибленого вивчення французької мови при Брюсельському університеті (Vrije Universiteit Brussel), стажування в Бельгії протягом року по програмі "Аu-pair"

Відгуки клієнтів (10)

Французька мова, Італійська мова, Рівень А1-А2

З Ольгою ми займаємось досить успішно. Вона дуже привітна, знає мову, підходи і шляхи до учнів. Іноді щось пояснює з гумором і це, як на мене, важливо, адже я давно не школярка і система шкільна тоді лише позбавляла бажання вчитися. Вона завжди вчасно виходить на зв'язок і коли нам обом зручно. Ще Ольга має цікаві матеріали і поради для вивчення мови, ми не вчимо лише граматику, більше уваги на розмовній італійській і це головне, адже за кордоном потрібно спілкуватись, а не розповідати саму лише граматику. Вона талановита. Я дуже рада, що знайшла її у Вас!

Показати все

Наталія 06.08.2018


Французька мова, Розмовна мова

Ольга Павлівна - чудовий репетитор. Я починав вивчати французьку мову з нуля і зараз я уже бачу очікуваний результат. Заняттями задоволений, буду продовжувати навчання і далі.

Показати все

Денис 26.06.2018


Французька мова

Олга чудовий ВИКЛАДАЧ.Її якості - прекрасно знає свою спеціальність-чудово володіє мовами, чудово ВМІЄ передавати свої знання студенту, для цього використовує всі можливі а головне потрібні ресурси-матеріали, пунктуальна, відповідальна, добросовісна, будує уроки на конкретному і заздалегідь підготовленому плані дій.Терпляча і толерантна. Одним з її чудових якостей є те, що вона вміє МОТИВУВАТИ так майстерно, що я був сильно і приємно здивований. За той період що ми з нею займаємося, вона показала себе лише з кращого боку.А людські якості лише підсилюють її педагогічні якості. І як висновок - я радий, що хоч і випадково, але знайшов саме її і співпрацюю з нею. Знання, які отримую від неї, завдяки її вищеназваними якостями зберігаються в моїй пам'яті без всяких труднощів, зубрешек і складнощів, що дуже важливо при вивченні іноземної мови. РЕКОМЕНДУЮ.

Показати все

Саша 06.06.2018


Всі відгуки користувача

Коротка інформація про репетитора

Ольга М. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Ужгород і проводить заняття з таких предметів:
 1. Англійська мова
 2. Французька мова
 3. Італійська мова
 4. Зарубіжна література
 5. Психологія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2
 • DELF, DALF, TCF
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.

Схожі анкети