Ольга М.

id: 2789

Місто:

Ужгород

Предмети:

Англійська мова, Французька мова, Італійська мова, Психологія, Світова література

Ставка:

90 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Підготовка до школи, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Граматика, Рівень C1-C2, DELF, DALF, TCF, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2, Університетські курси

Місця проведення занять:

На виїзді:

Закарпатська обл., Ужгород: Центр, Новий район, Шахта, Червениця, Чорні озера, Горяни, Радванка, Минай, Сторожниця, Дравці, Доманинці, Баранинці

У репетитора: Закарпатська обл., Ужгород, Новий район, вул. Кольорова 52а

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Ужгородський національний університет (2014)

Ступінь:

спеціаліст

Освіта: Ужгородський національний університет, факультет іноземної філології, спеціальність: "французька мова і зарубіжна література", додаткова кваліфікація " Практичний психолог" (Ужгородський національний університет), сертифікат про закінчення курсів поглибленого вивчення французької мови при Брюсельському університеті (Vrije Universiteit Brussel), стажування в Бельгії протягом року по програмі "Аu-pair"

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Італійська мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Ольга дуже цікавий репетитор. Завжди доступно і по-новому відкриває знання з італійської. Я зараз разом із подругою продовжую навчання з репетитором. Наразі практикую італійську мову при спілкуванні з родичами за порадою репетитора.

Валерія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Дуже задоволена репетитором. Це найкращий репетитор за останні роки, якого нам вдалося знайти! До кожної дитини знайде підхід. Дуже цікаво, не буденно розповідає матеріал! Раніше англійська мені зовсім не подобалася, але на даний момент я вже так не вважаю. Дуже задоволена роботою компанії!

Іванна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Французька мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Ольга Павлівна – дуже привітна і приємна дівчина. Мені сподобався її сучасний підхід до вивчення мов. Під час занять репетитор пропонувала мені роботу з журналами, вміла зацікавити корисною інформацією. Словом, уроки були завжди живими і змістовними. Рекомендую її як досвідченого і сучасного викладача.

Яна Форос (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Єгор
Єгор

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова

Маріанна
Маріанна

Досвід: більше 1 року

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Хімія, Англійська мова, Молодші класи