Репетитор біології, анатомії – Ірина П.

Ірина П.

id: 2941

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Університетські курси

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Голосіївський (Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ, Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате)

Святошинський (Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко)

У репетитора: Київська обл., Київ, Академмістечко

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця (2013)

Ступінь:

Спеціаліст


Підготовка студентів по гістології, нормальній анатомії, фізіології, мікробіології, патофізіології, патанатомії, топографічній анатомії та оперативній хірургії, фармакології та ін. медичних дисциплін.Спеціалізовані курси по анатомії, фізіології та патологічній анатомії для косметологів (незалежно від наявності медичної освіти).Підготовка учнів школярів 9 - 11 клас.Екстрена підготовка до модулів і КРОКів.Заняття тривалістю від 60 хв. Робота проводиться у вигляді лекційної подачі теми з використанням мультимедійного обладнання, фото (макроскопічних зображень + мікроскопічних) та відеоматеріалів + роботи з тестами і завданнями в невимушеній обстановці.Заняття персональні, групові і в програмі Skype.Мова навчання: українська, російська.Про себе: освіта вища медична (червоний диплом). Лауреат премії АМН України 2013. Викладач нормальної і патологічної анатомії і фізіології в приватному медичному коледжі.Педагогічний стаж 7 років.Вартість заняття 200 грн за 60 хвилин.Час занять: ранковий, вечірній. За погодженням можливо - денний.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Біологія, Університетські курси

Відмінний викладач! Дуже доступно пояснює матеріал, у неї є вміння навчати, володіє високими знаннями. Допомогла мені з таким складним предметом як анатомія. Одним словом, професіонал! Роботою компанії дуже задоволені! Велике спасибі!

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Біологія, Спеціалізовані курси

Замовник задоволений роботою репетитора. Учень демонструє хороше володіння новими знаннями, він рекомендує його та репетиторську компанію "БУКІ" всім.

Бердикул (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Анатомія, Університетські курси

Дуже задоволений співпрацею з Іриною Юріївною. Заняття насичені та продуктивні. Рівень знань покращився. Нові теми пояснюються доступно. Ірина Юріївна завжди знайде час для занять. Мене все влаштовує. Тільки позитивні враження і відгуки.

Ігор (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети