Репетитор - Анастасія В. id: 29524

Анастасія В.

350 грн/год
350 грн/год

Мене звати Анастасія, я є керівником Школи української мови і англійської. Ми проводимо заняття онлайн індивідуально і з дорослими, і з дітьми. Підбираємо викладача і програму для кожного клієнта залежно від рівня знань і запиту. Використовуємо інтерактивні методи (таблиці, презентації, дошки, завдання)

Анастасія В.

Мене звати Анастасія, я є керівником Школи української мови і англійської. Ми проводимо заняття онлайн індивідуально і з дорослими, і з дітьми. Підбираємо викладача і програму для кожного клієнта залежно від рівня знань і запиту. Використовуємо інтерактивні методи (таблиці, презентації, дошки, завдання)

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Мене звати Анастасія, я – репетитор української мови онлайн для дорослих та дітей, а також керівник Школи української мови «ШУМ».
Проводжу заняття онлайн індивідуально з кожним учнем.
Підбираю програму для кожного клієнта залежно від рівня знань і запиту.
За 2022 рік на моїх авторських курсах навчалось більше, ніж 700 учнів.
На заняттях ми вивчаємо нову граматику і лексику, але не за нудними підручниками, а використовуючи різні інтерактивні методи викладання: дошки, презентації, тести, вправи.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Ось чому вам потрібно обрати саме нас:

Персоналізований підхід: кожен студент отримує індивідуальну увагу та підтримку від нашої команди висококваліфікованих викладачів. Ми починаємо з оцінки рівня володіння мовою та визначення особистих навчальних цілей, щоб створити індивідуальний навчальний план, який відповідає потребам кожного учня.

Інтерактивне навчання: миа використовуємо сучасні технології та інтерактивні платформи для забезпечення захопливого та ефективного навчання. Студенти мають можливість брати участь в онлайн-заняттях з викладачем у режимі реального часу, виконувати інтерактивні завдання, спілкуватися з іншими студентами та мати доступ до різноманітних ресурсів для самостійного навчання.

Ексклюзивність та елітарність: ми відзначаємось своєю преміальною репутацією та статусом. Ми пропонуємо унікальні курси, які орієнтовані на високоосвічених студентів та професіоналів, які прагнуть досягти виняткового рівня володіння англійською мовою. Наші викладачі - експерти з великим досвідом, які забезпечують високу якість навчання та особисту увагу кожному студенту.

Освіта:
Львівський національний університет імені Івана Франка, магістр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Блоги користувача

Схожі анкети

Марія М. id: 74282

Марія М.

Викладач та репетитор англійської мови з досвідом роботи більше 5 років. Проводжу індивідуальні та групові заняття для дорослих та підлітків.

3
400грн/год
Ганна Р. id: 176654

Ганна Р.

Маю учнів віком від 5 і до 36 років. На заняттях завжди багато і щиро спілкуємося, жартуємо. Уважно ставлюся до емоційного стану дітей і дорослих. Люблю те, що роблю і запрошую до себе на заняття)

350грн/год
Василина Г. id: 14850

Василина Г.

Репетитор з української мови та літератури. Готую до ЗНО, ДПА. Навчаю говорити українською іноземців та всіх охочих. Літературний редактор і коректор.

4.9
300грн/год
Taрас П. id: 72658

Taрас П.

I teach online only.I am an English tutor I lived in USA 20 years I I studied in many American colleges I studied Accounting in American Taxation.

5
300грн/год
Ірина Ф. id: 48145

Ірина Ф.

Репетитор з української мови. (Підготовка до ЗНО та ДПА).

5
300грн/год