Репетитор живопису, малювання – Ольга С.

Досвід:

більше 20 років

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівська художня академія (1988)

Ступінь:

Член спілки дизайнерів. Доцент

Рік закінчення:

1988

Рівні викладання

Репетитор для початківцівБазовий рівень

Про себе:

Кандидат педагогічних наук, доцент ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», художник-технолог, член Спілки дизайнерів України. Навчалась у Львівському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва (сьогодні: Львівська Академія мистецтв).

12 років праці присвятила підготовці молодих спеціалістів у Богуславському педагогічному коледжі імені Нечуя – Левицького.

У 1997 році створила історичний музей Богуславськой середньої школи №1.
У 2001 р. отримала запрошення працювати в Переяславі.
У музеї «Заповіту» художниця представила персональну виставку «Квітка душа», яку присвятила пам’яті етнографа, Героя України – Михайлу Сікорському.

Авторські доробки знаходяться у музеях міста: писанки за мотивами Трипілля – музей «Трипільської культури», витинанка «У пошуках істини», присвячений Григорію Сковороді – музей «Григорія Сковороди» та ін.

Власні художні роботи мисткиня і педагог представляла на численних виставках у Львові, Києві та за кордоном. Її твори зберігаються у приватних колекціях поціновувачів високого мистецтва в Торонто та в інших містах Канади.
Ольга Володимирівна організувала аудиторію «Етнодизайну імені Марії Буряк». Саме тут студенти вивчають стародавні техніки українського мистецтва: писанкарство, витинанку, малярство на склі, ляльку-мотанку, ручне ткацтво у техніках «перебору», «уступами», «крагляння» та інші.
Ольга Володимирівна нагороджена: почесною відзнакою Григорія Сковороди, пам’ятною відзнакою Михайла Сікорського, пам’ятною Монетою міста;
подякою з Міністерства освіти і науки України (Міністр Л.М. Гриневич), Почесним дипломом (Президент АПН України В.Кремень), дипломами (Товариство «Знання» України, голова правління В.І.Кушерець);

диплом (Генеральний Секретар Федерації Ассоціацій, Центрів ЮНЕСКО Молдови, продюсер Е.І.Урсу), а також подяками (Генеральний директор НІЕЗ «Переяслав» О.М.Лукашевич), та численними грамотами за виховання молоді та пропагування народного мистецтва України.

Живопис - деталі про досвід викладання:

Член спілки дизайнерів України

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Ольга С. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Переяслав-Хмельницький і проводить заняття з таких предметів:

  1. Живопис
  2. Малювання
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 80 грн/год.