Репетитор - Мар
100 грн/год

Мар'яна Р.

id: 3196

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет ім. І. Франка

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

2012

Рівні викладання

Репетитор для дітей Репетитор для початківців Базовий рівень

Про себе

Освіта:
2010-2012 Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність „Практична психологія”, спеціаліст (заочна форма навчання).
2006-2010 Львівський державний університет безпеки життєдіяльності МНС України (стаціонар), спеціальність „Практична психологія”, диплом бакалавра.
2002-2006 Львівське державне музичне училище, спеціальність „теоретик-музикознавець”.

Досвід роботи:
2010-2015: шкільний психолог та вчитель музики.
- психодіагностична робота;
- психокорекційна та розвивальна робота з учнями, їх батьками та педагогічним колективом;
- проведення уроків музичного мистецтва.
2014 – робота психологом в дитячому центрі розвитку.
2004-2006: студія при державному музичному училищі, викладач музичних дисциплін
- проведення уроків сольфеджіо;
- проведення уроків музичної літератури.

15 відгуків з середньою оцінкою 5

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Класний викладач. Її роботою дуже задоволений. Мар'яна Іванівна має свій стиль викладання, який приносить чудові результати.

Гра на фортепіано, Базовий рівень

Мар'яна Іванівна - чудовий репетитор. У мене тільки позитивні відгуки про педагога.

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Учень дуже задоволений роботою репетитора. Займається уже тривалий час і результати вражаючі. Учень багато досягнув завдяки репетитору. Викладач уважний, стриманий, доносить інформацію доступно та зрозуміло.

Гра на фортепіано

Мар'яна Іванівна дуже хороший викладач. Легко знаходить підхід. Я хотіла навчитися грати на фортепіано з нуля. Думала, що буде важко. Але з Мар'яною заняття проходять легко і цікаво. Мені дуже сподобалося.

Гра на фортепіано

Я займаюся грою на фортепіано з Мар'яною Іванівною. Викладач досвідчена, має свою методику начання. Я вчуся вільно читати з листа, що означає відкрити ноти і зіграти твір, складати власну музику. Роботою із репетитором задоволена!

Гра на фортепіано, 7 - 9 класи

Я дуже хотів навчитися грати на фортепіано, шукав педагога, який би допоміг мені в цьому. Дякую Вашій компанії та менеджерам, які підбирають гарних спеціалістів своєї справи. Мені знайшли чудового репетитора – Мар`яну Іванівну. Результатами навчання задоволений, тепер можу радувати грою своїх рідних.

Гра на фортепіано, Музика, Спеціалізовані курси

Я вчуся на звукорежисера. І хочу оволодіти якомога більшою кількістю музичних інструментів. Компанія Букі надала меня можливість займатися з Мар'яною Рикмас. І я в захваті. Бо вона дуже терпляча, товариська, чуйна. Уважно ставиться до потреб учня. З нею дуже легко спілкуватися. Мар'яна дуже багато мене чого навчила, за що велике дякую їй!

Гра на фортепіано

Я із задоволення працювала з Мар'яною Іванівною. Заняття були цікавими і зрозумілими, на високому рівні. У викладача гарна манера викладання, вона навчила мене всьому, що було мені необхідно. Тепер я вмію грати твори ) Дякую за підбір репетитора.

Гра на фортепіано

Мар'яна дуже хороша людина і викладач. Чуйна та уважна. А саме важливе, що в неї є талант до музики та вміння навчити іншого. Ви не пошкодуєте звернувшись до неї. Чудовий вчитель.

7 - 9 класи

Замовниця дуже задоволена вибором репетитора. Вони вже тривалий період часу співпрацюють і будуть співпрацювати й надалі. Репетитор якісно і професійно пояснює навчальний матеріал. Вже наявний певний результат роботи репетитора, що проявляється в покращеному сприйнятті навчального матеріалу та швидким його засвоєнням. Замовниця рекомендує цього репетитора і компанію "БУКІ" всім.

Гра на фортепіано

Замовники задоволені роботою цього репетитора. Співпраця з Мар'яною Іванівною є легкою та приємною. Вона є професійним викладачем.Замовники рекомендують цього репетитора та репетиторську компанію "БУКІ" всім.

Гра на фортепіано, 7 - 9 класи

Я не маю змоги регулярно займатися, але завжди їду до репетитора із задоволенням. Дуже старанна дівчина, вміє докладно пояснити. Фахівець своєї справи. Якщо не лінуватися, займатися, буде швидкий і якісний результат.

Гра на фортепіано

Чудовий викладач. Ми усім задоволені. Мар'яна Іванівна вміє гарно, зрозуміло подати матеріал і показати практичні навики. До занять з репетитором донька Мирослава взагалі не вміла грати. Зараз помітний прогрес. Претензій ніяких немає. Рекомендуємо.

Гра на фортепіано, 7 - 9 класи

Мар'яна Іванівна - дуже приємний репетитор, який турбується про своїх учнів. Заняттями задоволена. З нею ми почали вивчати гру на фортепіано "з нуля", через декілька місяців я бачу значний прогрес. Цей репетитор мені дуже підійшов, на досягнутому зупинятися не збираємося. Дякуємо вашій компанії за допомогу.

Гра на фортепіано, 7 - 9 класи

Хороший репетитор, гарно займалася з моєю донькою Поліною. Їй 9 років. Мар'яна Іванівна знайшла до неї підхід. Дитина займається із задоволенням. На занятті вони розучують цікаві композиції.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Львів

Наталія К.

Репетитор з гри на фортепіано

120грн/год

Юлія К.

Цінуйте свій час і гроші! Зі мною ви навчитель грати на фортепіано за кілька уроків! Легке і зрозуміле пояснення теорії і цікава практика !

5
150грн/год

Марина Б.

Навчаю грі на фортепіано. Можу працювати як з дітьми, так і з старшими. Комунікабельна і відповідальна. Буду рада співпраці!

100грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Мар'яна Р. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Гра на фортепіано
  2. Музика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, в учня, вартість уроку – 100 грн/год.