Репетитор - Мар

Мар'яна Р.

100 грн/год

Мар'яна Р.

Предмети

Гра на фортепіано

Музика

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Місця занять

В учня:

Львів:

Галицький

Снопків, Софіївка, Центр

Личаківський

Великі Кривчиці, Личаків, Майорівка, Малехів, Муроване, Професорська та Кривчицька колонії, Старе Підзамче, Ялівець

Франківський

Богданівка, Вулька, Кульпарків, Новий Світ, Південний масив

Залізничний

Білогорща, Левандівка, Мала Сигнівка, Сигнівка, Скнилівок, Сріблястий мікрорайон

Сихівський

Боднарівка, Козельники, Міські Пасіки, Новий Львів, Санта Барбара, Сихів, Старий Сихів

Шевченківський

Голоско Велике, Голоско Мале, Замарстинів, Збоїща, Камянка, Клепарів, Миколайчука-Щурата, Підзамче, Рясне 1, Рясне 2, Садові ділянки, Старі Збоїща
У викладача:

вул.Шевченка (біля Церкви Анни, Львів

Онлайн:

ні

Про себе

Освіта:
2010-2012 Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність „Практична психологія”, спеціаліст (заочна форма навчання).
2006-2010 Львівський державний університет безпеки життєдіяльності МНС України (стаціонар), спеціальність „Практична психологія”, диплом бакалавра.
2002-2006 Львівське державне музичне училище, спеціальність „теоретик-музикознавець”.

Досвід роботи:
2010-2015: шкільний психолог та вчитель музики.
- психодіагностична робота;
- психокорекційна та розвивальна робота з учнями, їх батьками та педагогічним колективом;
- проведення уроків музичного мистецтва.
2014 – робота психологом в дитячому центрі розвитку.
2004-2006: студія при державному музичному училищі, викладач музичних дисциплін
- проведення уроків сольфеджіо;
- проведення уроків музичної літератури.

Освіта:

Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціаліст, 2012

Досвід:

більше 5 років

відгуки

15 відгуків про Мар'яна Р.

5/5

5+

6

5

9

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Тимофій

5+

06.04.2018

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5+

Класний викладач. Її роботою дуже задоволений. Мар'яна Іванівна має свій стиль викладання, який приносить чудові результати.

Маріанна

5+

21.05.2018

Гра на фортепіано, Базовий рівень

5+

Мар'яна Іванівна - чудовий репетитор. У мене тільки позитивні відгуки про педагога.

Марія

5

10.04.2017

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5

Учень дуже задоволений роботою репетитора. Займається уже тривалий час і результати вражаючі. Учень багато досягнув завдяки репетитору. Викладач уважний, стриманий, доносить інформацію доступно та зрозуміло.

Марта

5

27.04.2017

Гра на фортепіано

5

Мар'яна Іванівна дуже хороший викладач. Легко знаходить підхід. Я хотіла навчитися грати на фортепіано з нуля. Думала, що буде важко. Але з Мар'яною заняття проходять легко і цікаво. Мені дуже сподобалося.

Ірина

5

Гра на фортепіано

5

Я займаюся грою на фортепіано з Мар'яною Іванівною. Викладач досвідчена, має свою методику начання. Я вчуся вільно читати з листа, що означає відкрити ноти і зіграти твір, складати власну музику. Роботою із репетитором задоволена!

Богдан

5

Гра на фортепіано, 7-9-й класи

5

Я дуже хотів навчитися грати на фортепіано, шукав педагога, який би допоміг мені в цьому. Дякую Вашій компанії та менеджерам, які підбирають гарних спеціалістів своєї справи. Мені знайшли чудового репетитора – Мар`яну Іванівну. Результатами навчання задоволений, тепер можу радувати грою своїх рідних.

Вадим

5+

Гра на фортепіано, Музика, Спеціалізовані курси

5+

Я вчуся на звукорежисера. І хочу оволодіти якомога більшою кількістю музичних інструментів. Компанія Букі надала меня можливість займатися з Мар'яною Рикмас. І я в захваті. Бо вона дуже терпляча, товариська, чуйна. Уважно ставиться до потреб учня. З нею дуже легко спілкуватися. Мар'яна дуже багато мене чого навчила, за що велике дякую їй!

Юлія

5+

Гра на фортепіано

5+

Я із задоволення працювала з Мар'яною Іванівною. Заняття були цікавими і зрозумілими, на високому рівні. У викладача гарна манера викладання, вона навчила мене всьому, що було мені необхідно. Тепер я вмію грати твори ) Дякую за підбір репетитора.

Іванна

5+

Гра на фортепіано

5+

Мар'яна дуже хороша людина і викладач. Чуйна та уважна. А саме важливе, що в неї є талант до музики та вміння навчити іншого. Ви не пошкодуєте звернувшись до неї. Чудовий вчитель.

Зінаїда

5

7-9-й класи

5

Замовниця дуже задоволена вибором репетитора. Вони вже тривалий період часу співпрацюють і будуть співпрацювати й надалі. Репетитор якісно і професійно пояснює навчальний матеріал. Вже наявний певний результат роботи репетитора, що проявляється в покращеному сприйнятті навчального матеріалу та швидким його засвоєнням. Замовниця рекомендує цього репетитора і компанію "БУКІ" всім.

Дзівульська Юлія Володимирівна

5

Гра на фортепіано

5

Замовники задоволені роботою цього репетитора. Співпраця з Мар'яною Іванівною є легкою та приємною. Вона є професійним викладачем.Замовники рекомендують цього репетитора та репетиторську компанію "БУКІ" всім.

Еліна

5

Гра на фортепіано, 7-9-й класи

5

Я не маю змоги регулярно займатися, але завжди їду до репетитора із задоволенням. Дуже старанна дівчина, вміє докладно пояснити. Фахівець своєї справи. Якщо не лінуватися, займатися, буде швидкий і якісний результат.

Анна

5

Гра на фортепіано

5

Чудовий викладач. Ми усім задоволені. Мар'яна Іванівна вміє гарно, зрозуміло подати матеріал і показати практичні навики. До занять з репетитором донька Мирослава взагалі не вміла грати. Зараз помітний прогрес. Претензій ніяких немає. Рекомендуємо.

Соломія

5+

Гра на фортепіано, 7-9-й класи

5+

Мар'яна Іванівна - дуже приємний репетитор, який турбується про своїх учнів. Заняттями задоволена. З нею ми почали вивчати гру на фортепіано "з нуля", через декілька місяців я бачу значний прогрес. Цей репетитор мені дуже підійшов, на досягнутому зупинятися не збираємося. Дякуємо вашій компанії за допомогу.

Христина

5

Гра на фортепіано, 7-9-й класи

5

Хороший репетитор, гарно займалася з моєю донькою Поліною. Їй 9 років. Мар'яна Іванівна знайшла до неї підхід. Дитина займається із задоволенням. На занятті вони розучують цікаві композиції.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки