Репетитор - Тетяна Д. id: 32306

Тетяна Д.

400 грн/год
400 грн/год

Репетитор з української мови і літератури. Підготовка до ЗНО.

Тетяна Д. 5.0(відгуків: 2)

Репетитор з української мови і літератури. Підготовка до ЗНО.

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Досвід підготовки до ЗНО 12 років. Річна програма складається із 72 год (36 занять з мови, 36 з літератури) за популярними й власними тестовими зошитами.
Допомога в подоланні прогалин за шкільною програмою (орфографічні й пунктуаційні навички) у підготовці до ДПА у формі диктанту тощо.

Освіта:
Макіївський економіко-гуманітарний інститут, спеціаліст, 1998
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Тетяна Д.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Світлана

5+

23.07.2019

Українська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Продовжуємо займатися і дуже, дуже задоволені! Дитина вивчає те, що їй потрібно, пані Тетяна знайшла з нею спільну мову, готуємося до ЗНО та вступу до вишу, але вже зараз я бачу результати, а займаємося усього 2 місяці. Дуже рекомендую пані Тетяну як досвідченого та високопрофесійного викладача.
Тетяна

5

16.10.2018

Українська мова, Підготовка до ЗНО

5

Тетяна Валеріївна готує дочку до ЗНО. Найважливіше те, що репетитор одразу знайшла спільну мову з дитиною. Працюють плідно, за словами дочки, за одне заняття вона дізналась більше ніж в школі за три. Репетитор пунктуальна та дуже приємна людина. Ми задоволені. Оцінка - 5.

Схожі анкети

Анна О. id: 154130

Анна О.

У своїй роботі орієнтуюся на розвиток креативності та критичного мислення учнів, маю власну стратегію щодо всебічного росту особистості. Маю додаткову освіту з нутриціології, своїм учням у подарунок зроблю безкоштовну консультацію з харчування для підвищення успішності та покращення засвоєння інформації

350грн/год
Альона М. id: 80705

Альона М.

Керівник мовної школи. Послуги : вивчення мов ,а саме : УКРАЇНСЬКА,ПОЛЬСЬКА Досвід викладання більше 8 років. Пріоритет - комунікативна методика! ЦІкаві, якісні та ефективні заняття гарантовано! 10% ЗНИЖКА на вивчення 2-ох мов 20% ЗНИЖКА на вивчення 4-ох мов

5
400грн/год
Юлія Н. id: 48796

Юлія Н.

Допоможу підготуватися до ЗНО (мультитест), ДПА, олімпіад. Працюю зі студентами першого та другого освітнього ступеня.

5
350грн/год
Дарина Г. id: 136892

Дарина Г.

Виконання домашніх завдань, пояснення нового матеріалу, надолуження втраченого матеріалу.

5
400грн/год
Наталія Г. id: 22671

Наталія Г.

Досвід роботи з дітьми, студентами та дорослими людьми, успішні випускники. Навчальний Сімейний Центр. Легка організація навчального процесу для студентів, індивідуальні та групові заняття з різних напрямків, застосунок для батьків про успішність і завдання дитини, запис занять, інтерактивні онлайн дошки і презентації.

5
350грн/год

Переглянуті репетитори

Альона А.

Репетитор з хімії. Готую до ЗНО

350 грн/год

Всі переглянуті репетитори