Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський інститут музики імені Р. М. Глієра (2018)

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2018

Рівні викладання

Репетитор для дітейРепетитор для початківцівДо вступу в музичні закладиБазовий рівеньПідвищення майстерності

Про себе:

Маю повну вищу освіту (КІМ ім.Глієра), диплом бакалавра з відзнакою. Спеціальність за дипломом ''Музичне мистецтво''. Професійна кваліфікація артист ансамблю (камерного), концертмейстер, викладач професійного навчально-виховного закладу(викладач-інструменталіст- фортепіано).
Відрізняюсь творчим відношенням до улюбленої справи, постійним вдосконаленням педагогічної майстерності. Метою своєї роботи вважаю підготовку самостійного, ініціативного, творчого учня. Досягти поставленої мети допомагає великий арсенал методів роботи, яким я володію, впроваджуючи в практику своєї роботи нові і ефективні прийоми навчання з урахуванням мінливих освітніх потреб. На уроках створюю для кожного учня ситуацію успіху, емоційної комфортності, ділового співробітництва, що дозволяє йому розкриватися.
Досконало допоможу оволодіти навичками гри на інструменті, ознайомивши з різними музичними стилями і жанрами, навичками ансамблевого музикування, а також навчу грамотно і швидко підбирати по слуху будь-яку вподобану мелодію. Саме комплексний розвиток творчих можливостей дозволить учням надалі успішно себе реалізувати творчо, бути креативними особистостями

Відгуки клієнтів

Гра на фортепіано, Базовий рівень

Попередньо не займався з музичними інструментами. Протягом місяця (2 заняття в тиждень) навчився читати ноти, вивчив вправи для розвитку гри (гамми, арпеджіо і тд) і навчився грати декілька творів. Репетитор активно приглядається до помилок і дає поради щодо їх усунення. Роботою дуже задоволений, 10 із 10.

Коротка інформація про репетитора

Олександра С. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Гра на фортепіано
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • До вступу в музичні заклади
  • Базовий рівень
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.