Репетитор англійської мови, української мови, німецької мови, польської мови, французької мови, румунської мови, іспанської мови, італійської мови, чеської мови, cловацької мови, російської мови, турецької мови, китайської мови, грецької мови, давньогрецької мови, латині, португальської мови, фінської мови, норвезької мови, шведській мові, нідерландської мови, словенської мови, івриту – Наталія З.

Наталія З.

id: 3442

Місто:

Самбір

Предмети:

Ставка:

80 грн/год

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика, TOEFL, IELTS, Репетитор для дітей, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, GMAT, GRE, Підготовка до вступу за кордон, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Рівень C1-C2, DELF, DALF, TCF, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2, TestDaF, DSD, Базовий рівень, Співбесіда на карту поляка, Підготовка до HSK, Підготовка до DELE

Місця проведення занять:

На виїзді:

Львівська обл., Самбір

У репетитора: Львівська обл., Самбір

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка (2011)

Ступінь:

Магістр


Пропоную приватні уроки англійської, німецької, іспанської та польської мов (підготовка до ЗНО, а також до виїзду закордон). Виконую переклади різноманітної тематики (медицина, юриспруденція, економіка, ІТ-технології, авіація, психологія). Можливе навчання по Skype. Займаюся рерайтингом текстів та статтей.ЦІну занять прошу уточнювати.

Відгуки клієнтів (6)Всі відгуки користувача

Іспанська мова

З Наталією Юріївною я вивчала іспанську мову для виїзду за кордон. Репетитор допоміг мені відмінно підготуватися, розібратися в деяких важких темах, попрацювати над вимовою. Задоволена роботою педагога. Ніяких зауважень немає. Дуже професійний і культурний фахівець. Я досягла певних успіхів в навчанні за дуже короткий термін, завдяки педагогу. Дякую.

Леся (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 25.05.2017


Чеська мова, Підготовка до вступу за кордон

Займалися з Наталією Юріївною певний період. Репетитор допомагала мені підготуватися до захисту диплома в Чехії. За короткий час навчання мені сподобалося займатися з Наталією Юріївною. Думаю, що вона іншим учням також допоможе у вивченні різних мов.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 28.04.2017


Англійська мова, Підготовка до вступу за кордон

Гарний, приємний репетитор. Швидко знайшли спільну мову, тому я задоволена. Заняття гарно продумані, вона знає як пояснити матеріал. Зараз вже не займаємося, бо викладач навчила тому, що було потрібно. Приємне враження щодо компанії, дякую!

Зоряна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)