Наталія З.

id: 3442

Місто:

Самбір

Предмети:

Англійська мова, Українська мова та література, Німецька мова, Польська мова, Біологія, Географія, Підготовка до школи, Французька мова, Румунська мова, Іспанська мова, Італійська мова, Чеська мова, Словацька мова, Російська мова, Турецька мова, Китайська мова, Грецька мова, Давньогрецька мова, Латинь, Португальська мова, Фінська мова, Норвезька мова, Шведська мова, Нідерландська мова, Іврит, Світова література

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика, TOEFL, IELTS, Репетитор для дітей, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, GMAT, GRE, Підготовка до вступу за кордон, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Рівень C1-C2, DELF, DALF, TCF, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2, TestDaF, DSD, Базовий рівень, Співбесіда на карту поляка, Підготовка до HSK, Підготовка до DELE

Місця проведення занять:

На виїзді:

Львівська обл., Самбір

У репетитора: Львівська обл., Самбір

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка (2011)

Ступінь:

Магістр

Пропоную приватні уроки англійської, німецької, іспанської та польської мов (підготовка до ЗНО, а також до виїзду закордон). Виконую переклади різноманітної тематики (медицина, юриспруденція, економіка, ІТ-технології, авіація, психологія). Можливе навчання по Skype. Займаюся рерайтингом текстів та статтей.
ЦІну занять прошу уточнювати.

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Чеська мова, Підготовка до вступу за кордон

28.04.2017

Займалися з Наталією Юріївною певний період. Репетитор допомагала мені підготуватися до захисту диплома в Чехії. За короткий час навчання мені сподобалося займатися з Наталією Юріївною. Думаю, що вона іншим учням також допоможе у вивченні різних мов.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до вступу за кордон

Гарний, приємний репетитор. Швидко знайшли спільну мову, тому я задоволена. Заняття гарно продумані, вона знає як пояснити матеріал. Зараз вже не займаємося, бо викладач навчила тому, що було потрібно. Приємне враження щодо компанії, дякую!

Зоряна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Польська мова, Підготовка до вступу за кордон

Наталія Юріївна готувала мене до екзамену з польської мови на здачу карти поляка. Я не думала, що заняття по скайпу можуть бути такими ефективними. Дуже задоволена результатом. Без труднощів здала екзамен. Рекомендую репетитора, вона прекрасний педагог.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі