Наталія З.

id: 3442

Місто:

Самбір

Предмети:

Українська мова та література, Біологія, Англійська мова, Французька мова, Німецька мова, Латинь, Давньогрецька мова, Географія, Італійська мова, Польська мова, Турецька мова, Грецька мова, Іспанська мова, Російська мова, Світова література, Чеська мова, Нідерландська мова, Норвезька мова, Словацька мова, Португальська мова, Фінська мова, Шведська мова

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика, TOEFL, IELTS, Репетитор для дітей, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, GMAT, GRE, Підготовка до вступу за кордон, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Рівень C1-C2, DELF, DALF, TCF, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2, TestDaF, DSD, Співбесіда на карту поляка

Місця проведення занять:

На виїзді:

Львівська обл., Самбір

У репетитора: Львівська обл., Самбір

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка (2011)

Ступінь:

Магістр

Пропоную приватні уроки англійської, німецької, іспанської та польської мов (підготовка до ЗНО, а також до виїзду закордон). Виконую переклади різноманітної тематики (медицина, юриспруденція, економіка, ІТ-технології, авіація, психологія). Можливе навчання по Skype. Займаюся рерайтингом текстів та статтей.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Англійська мова

Гарний, приємний репетитор. Швидко знайшли спільну мову, тому я задоволена. Заняття гарно продумані, вона знає як пояснити матеріал. Зараз вже не займаємося, бо викладач навчила тому, що було потрібно. Приємне враження щодо компанії, дякую!

Зоряна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Польська мова

Наталія Юріївна готувала мене до екзамену з польської мови на здачу карти поляка. Я не думала, що заняття по скайпу можуть бути такими ефективними. Дуже задоволена результатом. Без труднощів здала екзамен. Рекомендую репетитора, вона прекрасний педагог.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова

Наталія Юріївна чудовий викладач. Займаємося по скайпу, швидко знайшли спільну мову. Я дуже задоволена підходом репетитора до занять, її методикою викладання і результатами. Рівень знань покращився. Рекомендую усім Наталію Юріївну як репетитора.

Наталя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Надія
Надія

Досвід: більше 20 років

Ставка: 50 грн/год

Предмети: Українська мова та література

Наталія
Наталія

Досвід: більше 3 років

Ставка: 50 грн/год

Предмети: Англійська мова