Репетитор української мови, історії України, російської мови, світової літератури, мистецтвознавству, правознавства, всесвітньої історії, культурології, філософії, Українознавству, риториці – Тетяна Ш.

Тетяна Ш.

id: 3509

Місто:

Біла Церква

Предмети:

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика, Репетитор для дітей, Базовий рівень

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Біла Церква: Масив Леваневського, Масив Таращанський, Масив Піщаний, Залізничне селище, Гайок, Роток, Заріччя, Вокзальна-ДНС, Центр, Піонерська

У репетитора: Київська обл., Володарка, Армійська 41

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова (2006)

Ступінь:

Вчитель I категорії


Мій досвід роботи з учнями з 2003 року. Результати позитивні в підготовці до ЗНО. Учні займають призові місця на Міських олімпіадах в м.Київ. Маю дві вищі освіти. Курси підвищення педагогічної кваліфікації ім.Б.Грінченка. Працюю викладачем у м.Києві. Викладач української філології, історії, правознавства.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Історія України, Підготовка до ЗНО

З Тетяною Василівною співпраця у нас не склалась. Було декілька уроків, після чого я передумала займатись. Думаю, іншим учням уроки сподобалися б.

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Українська мова та література, Шкільна програма 5-9 класи

Тетяна Василівна навчала мого чоловіка українській мові і літературі. Вона прищепила йому повагу і любов до нашої мови. Заняття були корисними, але, на жаль, у чоловіка тісний графік і не завжди виходило співпрацювати.

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Історія України, Географія, Шкільна програма 5-9 класи

Тетяна Василівна - гарний та досвідчений викладач. Влітку допомагала моїй доньці, шестикласниці, підтягнути знання з історії та географії. Дитині було комфортно спілкуватися з репетитором. Вчитель смогла зацікавати дитину в вивчені цих предметів. І з нового навчального року в школі вчителі дійсно бачать результат занять.

Іванна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети