Репетитор польської мови – Валентин Г.

Валентин Г.

id: 3668

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Співбесіда на карту поляка, Рівень C1-C2, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Рязанське вище повітряно-десантне командне училище (1980)

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом об окончании РВДУ. 1980 год.


Курси польської мовиПо Skype або Google+ :1. Початковий курс А1:Цей курс дає можливість слухачу спілкуватися на повсякденному рівні польською мовою.Обсяг - 25 занять. Рівень - А1.Заняття проходять з групою (5-10 осіб) на Google+. Курс оплачується повністю. Заняття не переносяться.Ціна занять - 1 година (60 хвилин) - 60 грн.2. Прискорений курс А2: Цей курс дає можливість слухачу вільно спілкуватися польською мовою, навчатися у вузі і здати іспити на карту поляка.Обсяг - 60 занять. Рівень - А2. Курс спрямований на швидке засвоєння матеріалу і словникового запасу,Заняття проходять індивідуально.Курс оплачується частинами по 10 занять. Є можливість перенесення занять.Ціна занять - 1 година (60 хвилин) - 80 грн.3. Бізнес-курс В2:Цей курс дозволяє вільно реєструвати та вести свій бізнес у Польщі.Обсяг - 100 занять. Рівень В2. Курс спрямований на швидке засвоєння матеріалу і словникового запасу.Курс оплачується частинами по 10 занять. Є можливість перенесення занять.Заняття проходять індивідуально. Ціна занять - 1 година (60 хвилин) - 100 грн.

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Польська мова

Валентин - гарний репетитор. Допоміг покращити знання з польської мови. Виважений, вихований та стриманий. Дякую Вашій компанії.

Валерія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 10.04.2017


Польська мова

Дуже задоволена співпрацею з Валентином. Заняття дали мені багато, відчутно покращили рівень знань. Зараз уже не займаємося за браком часу у мене. Валентин прекрасний викладач, на високому рівні володіє польською мовою і має гарну, структуровану методику проведення занять. Рекомендую.

Наталія Носок (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Польська мова

Ганчук Валентин - прекрасна людина і дуже гарний фахівець. Допомога репетитора нам була потрібна для того, щоб вивчити польську мову для повсякденного вжитку. Разом з репетитором і мені, і моїй дружині це вдалося. Дуже вдячні йому за професійність та приємне спілкування.

Андрій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Тетяна
Тетяна

Досвід: менше 1 року

Ставка: 80 грн/год

Предмети: Англійська мова, Польська мова

Показати профіль
Ангеліна
Ангеліна

Досвід: більше 2 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова, Польська мова

Показати профіль
Тадеуш
Тадеуш

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Польська мова

Показати профіль
Аліна
Аліна

Досвід: більше 1 року

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Польська мова

Показати профіль