Валентин Г.

id: 3668

Місто:

Київ

Предмети:

Польська мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Співбесіда на карту поляка, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

РВДУ (1980)

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом об окончании РВДУ. 1980 год.

Зараз працюю лише в Skype (онлайн)
Мій курс включає в себе 4000 (з них ви запам'ятаєте приблизно 2000, якщо більше, то це великий плюс для вас в освоєнні польської мови) слів з повсякденного вжитку плюс граматика і розрахований на 40 годин. Направлений, якщо можна так сказати, на натаскування якого навчають на швидке засвоєння матеріалу і словникового запасу, щоб людина могла вільно розуміти і розмовляти польською мовою. Якщо потрібна спеціальна лексика, то це обговорюється окремо з кожним клієнтом. Заняття пропоную проводити щодня або так як зручно слухачеві.

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Польська мова. Оцінка: 5

Дуже задоволена співпрацею з Валентином. Заняття дали мені багато, відчутно покращили рівень знань. Зараз уже не займаємося за браком часу у мене. Валентин прекрасний викладач, на високому рівні володіє польською мовою і має гарну, структуровану методику проведення занять. Рекомендую.

Наталія Носок (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Польська мова. Оцінка: 5+

Ганчук Валентин - прекрасна людина і дуже гарний фахівець. Допомога репетитора нам була потрібна для того, щоб вивчити польську мову для повсякденного вжитку. Разом з репетитором і мені, і моїй дружині це вдалося. Дуже вдячні йому за професійність та приємне спілкування.

Андрій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Польська мова. Оцінка: 5

Тільки позитивні відгуки про Валентина як репетитора польської та людину. Не дивлячись на те, що заняття проводились по скайпу, вони результативні, я почала вже розмовляти на польській мові. Репетитор доступно пояснює матеріал, вимогливий, завжди пунктуальний. Я задоволена.

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети

Богдан
Богдан

Досвід: більше 1 року

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова, Історія України, Польська мова, Всесвітня історія

Тадеуш
Тадеуш

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Польська мова