Валентин Г.

id: 3668

Місто:

Київ

Предмети:

Польська мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Співбесіда на карту поляка, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

РВДУ (1980)

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом об окончании РВДУ. 1980 год.

Зараз працюю лише в Skype (онлайн)
Мій курс включає в себе 4000 (з них ви запам'ятаєте приблизно 2000, якщо більше, то це великий плюс для вас в освоєнні польської мови) слів з повсякденного вжитку плюс граматика і розрахований на 40 годин. Направлений, якщо можна так сказати, на натаскування якого навчають на швидке засвоєння матеріалу і словникового запасу, щоб людина могла вільно розуміти і розмовляти польською мовою. Якщо потрібна спеціальна лексика, то це обговорюється окремо з кожним клієнтом. Заняття пропоную проводити щодня або так як зручно слухачеві.

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Польська мова

Дуже задоволена співпрацею з Валентином. Заняття дали мені багато, відчутно покращили рівень знань. Зараз уже не займаємося за браком часу у мене. Валентин прекрасний викладач, на високому рівні володіє польською мовою і має гарну, структуровану методику проведення занять. Рекомендую.

Наталія Носок (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Польська мова

Ганчук Валентин - прекрасна людина і дуже гарний фахівець. Допомога репетитора нам була потрібна для того, щоб вивчити польську мову для повсякденного вжитку. Разом з репетитором і мені, і моїй дружині це вдалося. Дуже вдячні йому за професійність та приємне спілкування.

Андрій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Польська мова

Тільки позитивні відгуки про Валентина як репетитора польської та людину. Не дивлячись на те, що заняття проводились по скайпу, вони результативні, я почала вже розмовляти на польській мові. Репетитор доступно пояснює матеріал, вимогливий, завжди пунктуальний. Я задоволена.

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети

Тадеуш
Тадеуш

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Польська мова

Богдан
Богдан

Досвід: більше 1 року

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова, Історія України, Польська мова, Всесвітня історія