Репетитор - Юрій М. id: 37303

Юрій М.

600 грн/год
600 грн/год

Викладач ХНУ ім В.Н.Каразіна, репетитор з математики, фізики, англійської. Підготовка з будь-якого рівня. Старанним учням - смачні бонуси.

Юрій М. 4.8(відгуків: 24)

Викладач ХНУ ім В.Н.Каразіна, репетитор з математики, фізики, англійської. Підготовка з будь-якого рівня. Старанним учням - смачні бонуси.

Предмети

Математика

Фізика

Англійська мова

Креслення та проектування

Вища математика

Математичний аналіз

Шахи

Фотографія

Рівні викладання

Рівні викладання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:


Методика занять: максимально просто на простих речах пояснити матеріал. Обов'язкове домашнє завдання (так само для бажаючих є методика БЕЗ домашніх завдань), на наступному занятті учень розповідає за тезами попередню тему, одну з тез докладно. Важливим пунктом підготовки є виділення уваги різним аспектам та особливостям у кожній темі (за наявності таких), а також поділяюся різними секретами, які спростять життя в процесі вирішення математичних та фізичних завдань, розвиток логіки, спостережливості та мислення, використовуючи те, що є під руками (від кубика Рубіка до шахів тощо).

Займаюся підготовкою репетиторів-початківців до роботи.

Також IT-фахівцям допомога у відновленні знань з математики, вищої алгебри, математичного аналізу та ін. для покращення професійних навичок та підвищення кваліфікації.

Прошу звернути увагу, що ціна за годину (60 хвилин) становить 15 доларів за НБУ у день оплати.

Освіта:
Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), магістр, 2018
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

24 відгуків про Юрій М.

4.8/5

2

0

3

2

4

0

4+

1

5

5

5+

16

Руслана

5+

25.11.2021

Фізика, Університетські курси

5+

Чудовий викладач! Заняття проходять легко, невимушено та, головне, результативно! Син і я дуже задоволені! Раді, що співпрацюємо саме з Юрієм. Рекомендую всім.... більше»
Наталія

5

15.10.2021

Математика, Підготовка до ЗНО

5

Займаємося місяць, готуємося до ЗНО, про результах поки рано говорити, але займатися доньці подобається.... більше»
Ірина

5+

13.10.2021

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Хороший викладач, легко знайшов спільну мову з сином 14 років, є і виразно пояснює матеріал, син із задоволенням займається! Оціненка 5 з 5))... більше»
Руслан

5+

12.10.2021

Математика, Підготовка до ЗНО, 10-11-й класи

5+

Я дуже задоволений спільною роботою з Юрієм. Професійний викладач з яким впевненно йдеш до мети. Окремо відзначу те що підхід во викладання гнучкий та орієнтованн на учня. Рекомендую.... більше»
Поліна

5+

20.09.2021

Математика, Вища математика, Математичний аналіз, Спеціалізовані курси

5+

Роботою Юрія дуже задоволена. З поставленими цілями справився на відмінно.... більше»
Марина

5

22.08.2021

Математика, 7-9-й класи

5

Задоволена роботою Юрія. Знаходить спільну мову з сином (16 років) - це важливо, завжди на зв'язку і відкритий до спілкування. Син каже, що Юрій зрозуміло роз'яснює матеріал, готовий відповісти на питання. Продовжуємо співпрацювати з Юрієм далі.... більше»
Архіп

5+

06.06.2021

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Настійно рекомендую даного репетитора! Дуже ефективні методи навчання, пребагато йому вдячний)... більше»
Дмитро

5+

20.04.2021

Математика, 7-9-й класи

5+

Юрій - дуже відповідальний і пунктуальний фахівець, який готовий до будь-яких викликів. Зокрема, мій син "поборов" 3-х викладачів до нього своєю лінню і байдужістю. Упевнений, що Юрієм такого не станеться, оскільки він працює з молоддю в університеті, прекрасно її розуміє і знає, що з нею треба робити)).... більше»
Дмитро

3

24.02.2021

Фізика, 7-9-й класи

3

Все своєрідно, ми прихильники класичних підходів освіти.... більше»
Микола

5+

05.01.2021

Математика, 10-11-й класи

5+

Я, як мама, рада, що мій син займається з Юрієм! Ще більше радію тому, що син навчився сам, без нагадувань, братися за виконання домашнього завдання. Вдячна викладачеві Юрію, за легкість в спілкуванні і зрозумілі розстановки у співпраці і, звичайно, за допомогу синові в сприйнятті знань!!!... більше»
Михайло

5+

11.12.2020

Фізика, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже задоволений Юрієм. Вміє зацікавити і навчити. 5/5... більше»
Тетяна

5

16.11.2020

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Відбулася прекрасна співпраця з хорошим спеціалістом. Рекомендую!... більше»
Андрій

5+

17.10.2020

Математика, Фізика, Підготовка до ЗНО

5+

Кращий репетитор! Дуже відповідальний і сумлінний репетитор, добре і дуже цікаво доносить матеріал. Всім рекомендую дуже хороший викладач.... більше»
Маргарита

5+

22.07.2020

Англійська мова, 5-6-й класи

5+

Юрій чудовий викладач! Спасибі велике за прекрасні уроки) Нам все дуже сподобалося. Діти займаються з ним із задоволенням і видно результат.... більше»
Євгенія

5+

18.07.2020

Математика, 5-6-й класи

5+

І я і мій син (він же учень Юрія) дуже раді нашій зустрічі і співпраці. Викладач відразу ж знайшов спільну мову з учнем і тому заняття проходять в невимушеній, дружній атмосфері. Хочеться особливо зауважити, що відразу після першого заняття (після тестування учня) був вироблений план дій, заданий темп і визначена ступінь навантаження, що дозволило досягти великих результатів при малих тимчасових витратах. Дуже рекомендуємо Юрія як відповідального, уважного, сумлінного професіонала!... більше»
Вікторія

3

11.04.2020

Математика, 5-6-й класи

3

Залишилася незадоволена заняттями моєї дитини з Юрієм. Постійно виникали проблеми з якістю інтернету з його сторони. Потрібно було займатися по одній програмі (Мерзляк, Петерсон) - займався по іншій.... більше»
Саша

5+

22.02.2020

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Юрій виявився нашим 13-м репетитором, що для мене і моєї дочки було символічним. Це наше улюблене число і не випадково. Юрій здивував при першій зустрічі, і продовжує дивує при кожній зустрічі. Коли вперше ми побачилися, я вирішила, що цей юнак просто чергова вискочка, яка вирішила що щось може. Однак Юрій швидко переконав нас. Володіючи досить широким загальним освітою, нестандартним мисленням і логічністю, терпінням і винахідливістю, умінням розуміти між слів, умінням слухати, Юрій зміг заціка... більше»
Толя

5+

17.10.2019

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Найкращий репетитор з усіх з яким я займався, швидко знайдете загальні теми, багато чого ви вивчите за короткий термін.... більше»
Юлія

4+

11.10.2019

Математика, Молодші класи 1-4

4+

Репетитор цілком влаштовує, претензій не маю... більше»
Анна

5+

01.10.2019

Математика, 10-11-й класи

5+

Пошук репетитора зайняв у нас величезну кількість часу. Справа в тому, що мій син (15 років) абсолютно не розумів, а відповідно і не любив математику і це з самого першого класу. І ми шукали не просто репетитора з великим досвідом і багажем знань (а таких зараз не мало), який би змусив зазубрити всі правила, а людину який би навчив його розуміти і любити цей предмет. Юрій створив диво! Я до кінця не вірила, що це можливо. Він знайшов такий підхід до моєї дитини і вивів для нього математику на ін... більше»
Карен

5+

27.08.2019

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Чіткий препод, швидко знайшли спільну мову, на початку працювали за системою з домашніми завданнями, потім без особливих проблем перейшли на систему без д. з. Без зайвих понтів, весь час на зустріч приїжджає вчасно, до речі на велосипеді. Цілком комунікабельний, завжди підготовлений, вміє імпровізувати, пояснює на простих, зрозумілих речах.... більше»
Ніна

5+

27.06.2019

Математика, Англійська мова, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Репетитор Юрій проявив себе як відповідальний і креативний викладач. Мій син (11 клас ) займався з Юрієм із задоволенням з математики та англійської мови. За кілька місяців роботи з викладачем незважаючи на великі прогалини в знаннях з цих предметів він успішно склав ЗНО у форматі ДПА. Так само захоплено з ним займалася моя дочка, учениця 9 класу, ДПА з математики і англійської теж успішно здала.. Я вважаю, що в цьому велика заслуга Юрія. Рекомендую всім, кому потрібна допомога!... більше»
Віктор

5

19.03.2019

Математика, 7-9-й класи

5

Дуже задоволені репетитором, відповідально ставиться до занять, дитині подобається.... більше»
Яна

5

27.01.2019

Математика, Англійська мова, 7-9-й класи

5

Дуже хороший репетитор! На жаль, зараз заняття через певні причини припинилися, але відгуки про педагога тільки найкращі. У мене дитина з обережністю відносилася до чужих людей, а Юрій знайшов підхід до неї. Знання з англійської мови в дітей були "нульовими". Після занять я побачила позитивні результати. Звичайно, 5!... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Юлія М. id: 138905

Юлія М.

Вітаю, на зв'язку Юлія 🖐 Я - репетитор з математики з 7+ років досвіду, працюю з учнями від 5 до 11 класу. Мої учні бажають продовжувати навчання навіть влітку.

600грн/год
Ольга О. id: 52596

Ольга О.

Репетитор з англійської мови

5
450грн/год
Альона Ч. id: 53785

Альона Ч.

Перекладач та викладач iноземних мов

700грн/год
Олександра Р. id: 678

Олександра Р.

Математик, психолог, консультант з навчання. Спеціалізація: навчальна діяльність дітей і дорослих, психологія і методика.

600грн/год
Маргарита З. id: 173893

Маргарита З.

Мене звати Маргарита. Я вчитель англійської вже понад 3 роки. Маю великий досвід роботи онлайн та офлайн.

450грн/год