Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

В учня:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ) (2018)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2018

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиРепетитор для дітейПідготовка до олімпіадУніверситетські курсиРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)

Про себе:

Методика занять: максимально просто, на простих речах, пояснити матеріал. Домашнє завдання у вигляді чогось легкого, на наступному занятті учень розповідає по тезах попередню тему, одна з тез докладно.

На заняттях з англійської мови постійно набирається база слів, заняття розподілені за такими типами: граматика, читання нових текстів з метою набору запасу слів, робота з тестами (як це не дивно, губляться найбільше саме на них), написання власних текстів (викладу, твори, перекази і т.д.), читання вголос / говоріння (робота над вимовою).

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Найкращий репетитор з усіх з яким я займався, швидко знайдете загальні теми, багато чого ви вивчите за короткий термін.

Математика, 10 - 11 класи

Пошук репетитора зайняв у нас величезну кількість часу. Справа в тому, що мій син (15 років) абсолютно не розумів, а відповідно і не любив математику і це з самого першого класу. І ми шукали не просто репетитора з великим досвідом і багажем знань (а таких зараз не мало), який би змусив зазубрити всі правила, а людину який би навчив його розуміти і любити цей предмет. Юрій створив диво! Я до кінця не вірила, що це можливо. Він знайшов такий підхід до моєї дитини і вивів для нього математику на інший рівень. Юра фанат своєї справи. Звичайно нам належить ще довгий шлях, але я абсолютно впевнена, що ми зробили правильний вибір.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Чіткий препод, швидко знайшли спільну мову, на початку працювали за системою з домашніми завданнями, потім без особливих проблем перейшли на систему без д. з. Без зайвих понтів, весь час на зустріч приїжджає вчасно, до речі на велосипеді. Цілком комунікабельний, завжди підготовлений, вміє імпровізувати, пояснює на простих, зрозумілих речах.

Математика, Англійська мова, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА (9 клас)

Репетитор Юрій проявив себе як відповідальний і креативний викладач. Мій син (11 клас ) займався з Юрієм із задоволенням з математики та англійської мови. За кілька місяців роботи з викладачем незважаючи на великі прогалини в знаннях з цих предметів він успішно склав ЗНО у форматі ДПА. Так само захоплено з ним займалася моя дочка, учениця 9 класу, ДПА з математики і англійської теж успішно здала.. Я вважаю, що в цьому велика заслуга Юрія. Рекомендую всім, кому потрібна допомога!

Математика, Англійська мова, 7 - 9 класи

Дуже хороший репетитор! На жаль, зараз заняття через певні причини припинилися, але відгуки про педагога тільки найкращі. У мене дитина з обережністю відносилася до чужих людей, а Юрій знайшов підхід до неї. Знання з англійської мови в дітей були "нульовими". Після занять я побачила позитивні результати. Звичайно, 5!

Математика, 7 - 9 класи

Дуже задоволені репетитором, відповідально ставиться до занять, дитині подобається.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Харків

Олександра Ф.

300 грн/год

Аліна О.

300 грн/год

Інна У.

300 грн/год

5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Юрій М. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Математика
 3. Фізика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.