Репетитор - Маргарита Д. id: 3785

Маргарита Д.

200 грн/год
200 грн/год

Викладач англійської з досвідом.

Маргарита Д. 5.0(відгуків: 1)

Викладач англійської з досвідом.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до олімпіад
10-11-й класи
Розмовна мова
Граматика
Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Кам’янське, Заводський, вул. Звенигородська
Онлайн:
Ні

Про себе:

Займаюся як з дітьми, так і з дорослими. Індивідуальний підхід до кожного, з урахуванням потреб, рівня знань, кількості занять. З використанням рiзноманiтних учбових видань та персонально вiдiбраних вправ.

Місце проведення занять: виключно на моїй території.

Освіта:
Дніпродзержинський державний технічний університет, , 2011
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Денис

5

23.06.2016

Англійська мова,

5

Маргарита Сергіївна - чудовий педагог. Ми працювали приблизно 2 місяці, за цей час зміг підтягнути рівень володіння англійської мови. Репетитор застосовує різні методики під час роботи, має індивідуальний підхід до учнів. Рекомендую вчителя!

Схожі анкети

Богдан Г. id: 167369

Богдан Г.

Шукаю учнів, які хочуть з головою порунути у філологію англійської або французької; або тих хто цікавиться сутністю буття - залюбки доведу, що вища математика не така складна, як її малюють, а з досконалим математичним апаратом і присутністю розуміння проходження фізичних процесів - фізика теж не є такою складною, як всім здається

5
250грн/год
Інна Б. id: 116238

Інна Б.

Креативний і творчій вчитель,працюю на результат

200грн/год
Софія Б. id: 119136

Софія Б.

Мене звати Софія. Я не обіцяю вивчити англійську за місяць, але ви полюбите цю мову з першого заняття. Індивідуальний підхід до кожного студента.

5
200грн/год
Дарʼя В. id: 176967

Дарʼя В.

Онлайн вчитель початкових класів, англійської мови, олігофренопедагог. Доброго дня! Мене звати Дарʼя, 5 років досвіду викладання в державній та приватній школах. Вищі педагогічні освіти. Цікаві заняття, але головне результат! Переконана, що навчання може бути цікавим та результативним.

220грн/год
Ксенія С. id: 178133

Ксенія С.

Випускниця школи з поглибленим вивченням іноземних мов, студентка ДНТУ факультету філології.Знайду підхід до кожного учня🫶🏻

180грн/год

Переглянуті репетитори

Володимир В.

120 грн/год

Всі переглянуті репетитори