Репетитор - Юлія Ч. id:3802

«Професійний дизайнер, художник, репетитор.»

200 грн/год

Юлія Ч.

id: 3802

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Рівні викладання

10 - 11 класи Університетські курси Репетитор для початківців Базовий рівень

Про себе

Практикуючий дизайнер, художник, репетитор.
Швидко і грамотно допоможу Вам опанувати такі предмети: академічний рисунок, живопис (аквареллю, гуашшю, акрилом, маслом), креслення, основи композиції, стилі інтер'єру, технології виконання і оформлення художніх робіт; проводжу майстер-класи з декоративно-оформлювальних технік (декупаж, батик, розпис, позолота, зістарювання, реставрація), ділюся досвідом в області графічного дизайну і дизайну інтер'єру.

Досвід роботи в галузі освіти 7 років - в приватних і державних навчальних закладах. Маю досвід ефективної комплексної підготовки абітурієнтів до вступу в ВНЗ на спеціальності Дизайн і Архітектура, чудово знаходжу спільну мову з дітьми від 10 і до 110 років.

Форми занять - індивідуальні та групові заняття. Всі учні займаються за індивідуальними програмами, які забезпечують найбільшу ефективність навчання, необхідна інформація подається в доступній формі українською або російською мовами. Основна мета занять - засвоєння теоретичної бази, а також розвиток вміння самостійно аналізувати предмети, процеси і явища; оптимізувати творчий процес; самостійно вирішувати складні творчі завдання. Рекомендована тривалість заняття - 1,5 години по 1-2 рази на тиждень, при цьому 90% часу відводиться на практичну роботу. Під час занять надаю все необхідне для повноцінної творчої роботи.
Також проводжу заняття в он-лайн режимі, консультую 24/7.

Освіта:
1. Житомирський Технологічний Коледж. Молодший спеціаліст, художник - конструктор.
2. Житомирський інститут культури і мистецтв. Бакалавр - Дизайнер інтер'єру. Спеціаліст - Дизайнер середовища.
3. Національний педагогічний університет ім. М.П, Драгоманова. Магістр технологічної освіти - Вчитель креслення і технологій.

Відгуки клієнтів

Креслення та проектування, Малювання, 7 - 9 класи

Юлія Ігорівна - не тільки компетентний спеціаліст в своїй галузі, а й грамотний викладач. Знайшла вдалий підхід до дитини, уроки проводила цікаво, творчо готувалася до них. Результатом дуже задоволені

Малювання, Спеціалізовані курси

Юлія Ігорівна - чудовий спеціаліст та викладач. Має багато методик викладання, вміє знайти підхід до конкретного учня, відповідально ставиться до занять. Репетитором надзвичайно задоволені

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Юлія Ч. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Житомир і проводить заняття з таких предметів:

  1. Креслення та проектування
  2. Живопис
  3. Малювання
  4. Графіка
  5. Дизайн
  6. Каліграфія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • 10 - 11 класи
  • Університетські курси
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень
Заняття проводяться онлайн, вартість уроку – 200 грн/год.