Репетитор математики, фізики, хімії, програмуванню – Аркадій З.

Аркадій З.

id: 383

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, GMAT, GRE, Підготовка до вступу за кордон, Університетські курси

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, Лук'янівка, Вул. Кудрявська 27/29 Шевченківський р-н

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Казанський університет (1978)

Ступінь:

Кандидат фізико-математичних наук

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом кандидата наук
Диплом університету


Кандидат фізико-математичних наук, доцент, викладаю в Київському політехнічному інституті (КПІ).Займаюся математикою, фізикою, хімією, програмуванням, теоретичною механікою, електротехнікою, гідравлікою, теплотехнікою та ін.Можна займатися по skype, online.Досвід педагогічної роботи: викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів з навчання іноземних інженерів і фахівців російською, українською та англійською мовами. Репетиторські заняття проводжу зі школярами, студентами, аспірантами, працюю з фахівцями (як українськими, так і іноземними) з фізико-математичних і технічних дисциплін російською, українською та англійською мовами.Готую до зовнішнього незалежного тестування (ЗНО).

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Математика

Золотовський Аркадій Олексійович - професіонал своєї справи. Мій син Влад готувався з ним до ЗНО. Робили значні успіхи, репетитор гарно пояснював матеріал. Владові все подобалося. Проте потім нам порадили ще займатися на курсах, тому співпрацю з цим репетитором ми припинили, але можемо рекомендувати його іншим учням.

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

З репетитором ми займалися протягом півроку по скайпу. Мій син вчився на 3 курсі коледжу і планував здавати ЗНО з математики. Аркадій Олексійович спеціаліст в питанні математики, але як мені здалося, не спеціаліст в підготовці до ЗНО, можливо, у нього більш університетський рівень. Тому ми відмовилися займатися і знайшли репетитора, з яким ми змогли займатися особисто. Нам це більш зручно.

Інна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети