Репетитор української мови – Олена Б.

Олена Б.

id: 3888

Місто:

Біла Церква

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Біла Церква, Центр, вул. Шолом-Алейхема

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (1992)

Ступінь:

магістр


Якісно підготую старшокласників до складання ЗНО з української мови та літератури.Використовую сучасну (авторську) методику підготовки до ДПА та ЗНО.Маю великий практичний досвід. Працюю з учнем виключно індивідуально (групових занять не проводжу).Результати ЗНО-2017 р.: найвищий бал - 190, найнижчий - 172.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Українська мова та література, Шкільна програма 5-9 класи

Моїй доньці Мар'яні дуже подобається, ходить займатися із великим задоволенням. Успішність покращилася. Все відмінно. Будемо продовжувати займатися з репетитором і в наступному навчальному році у5 класі. Роботою компанії дуже задоволені, тому що знайшли репетитора швидко і в зазначеному нами районі.

Алла (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Українська мова та література, Шкільна програма 5-9 класи

Ввічливий, грамотний педагог. Тільки одні плюси! Успішність значно покращилася. Допомогла освоїти складні теми - синтаксис та пунктуацію. Виконання домашніх завдань зробила легким. Рекомендуємо нашого викладача! Роботою компанії залишилися задоволені.

Галина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Українська мова та література, Підготовка до ЗНО

Я проглянула перелік репетиторів і обрала саме Олену, яка готує мене до ЗНО з української мови та літератури. Я в захваті від занять, які проходять у формі дискусії. Цей викладач - спеціаліст з гарним досвідом роботи. Це - комунікабельний, уважний та відповідальний репетитор. Результати вже помітні - заповнені пробіли в знаннях, наздогнали шкільну програму. На заняттях достатньо уваги приділяється складним темам. З нетерпінням чекаємо результатів.

Яна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети