Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Одеська національна академія харчових технологій (2016)

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2016

Дипломи:

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиРепетитор для дітейПідготовка до олімпіадУніверситетські курсиTOEFL, IELTSРозмовна моваДілова та бізнес моваНосій мовиРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)Підготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольствіСпеціалізовані курси

Про себе:

Враховую всі побажання перед початком навчання. Також є можливість спілкування з носієм мови під час уроку.
Навчаю не тільки основам англійської мови, таким, як граматика, шкільна програма, на моїх уроках Ви дізнаєтеся багато цікавих фактів про культуру Англії, різниці у вимові і навіть про сленгу. На заняттях буде дуже цікаво незалежно від віку!

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Раніше працювала перекладачем в Національній Академії Наук України. Успішно підготувала і навчила безліч учнів для здачі іспитів, еміграції, і т. д.

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Розмовна мова

Викладач Анастасія Андріївна дуже досвідчена у своїй справі, вміє знайти підхід до кожного учня, знайти слабкі місця в знанні мови і спробувати виправити їх. На заняттях з нею можна дізнатися багато нової інформації і потім закріпити ці знання на практиці.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Хотілося б сказати пару слів про викладача англійської мови - Анастасії. Займаємося вже майже 2 місяці. Анастасія - чудовий і чуйний викладач! До цього я багато років намагалася подружитися з англійською мовою, було все незрозуміло, складно і страшно. Але Анастасія показала, що вивчення мови може бути цікавим. Заняття проходять дуже організовано, все чітко, матеріал викладається зрозуміло, без зайвої води і взагалі не можливо заплутатися. Кожна зустріч заряджає енергією і позитивом, народжує бажання продовжувати вдосконалюватися! Завжди нові теми для обговорень і розкриття себе.

Англійська мова, Розмовна мова

Усі найпозитивніші відгуки про викладача. Усім задоволена. Рекомендую.

Англійська мова, Розмовна мова

Анастасія Андріївна гарний репетитор, викладає легко і невимушено.

Англійська мова, Граматика

Я задоволена роботою репетитора Анастасії. У мене був запит підготовки до співбесіди. Ми пройшли основні питання, я стала більш впевнено почувати себе в розмовній мові. Також Анастасія давала граматику, нову лексику, поради як подолати мовний бар'єр і не розгубитися перед роботодавцем

Англійська мова, TOEFL, IELTS, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Задоволена роботою. Через мій переїзд, змушені були перестати займатися. Викладач організовує заняття структуровано: подає нові слова, перевіряє знання попередні, надає сленгові вирази теж, пропонує кращі засоби засвоєння. Бажаю багато учнів!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Хороший репетитор! Мене співпраця влаштовувала.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Доступна і захоплююча подача матеріалу. Заняття проходять жваво і цікаво. Хороший викладач,в міру строгий. Методика навчання допомагає швидко і якісно засвоювати матеріал. Крім навчання, в якості бонусу додаються цікаві, розслаблюючі бесіди. Всім задоволена. Всім раджу даного викладача.

Англійська мова, Розмовна мова

Я задоволена вибором, Анастасія має свої підхід і спосіб викладання, заняття проходять швидко і цікаво !

Англійська мова, Репетитор для початківців

Займаюся з Анастасією місяць. Дуже приємна дівчина. Кожне заняття проходить весело)) Дуже доступно і легко пояснює інформацію яку в школі ніяк не могла зрозуміти. Всім раджу. На заняття будете ходити із задоволенням)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Я повністю задоволена, все як я хотіла. Поки результат повністю не досягнутий, так як мій рівень знань з самого початку був малий.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Дуже подобається мій викладач. Індивідуальний підхід, відразу видно професіонал своєї справи. Володіє особливим методом навчання, який здатний зацікавити учня з будь-яким рівнем володіння мовою. Я вивчаю англійську. За місяць занять, я стала більш впевнено говорити, завдяки зрозумілому і простому поясненню правил граматики і практики під час занять. Спасибі Анастасії Андріївні, за те що я полюбила англійську мову і він вже не здається для мене складним. Сайту buki.com.ua спасибі за те що підібрали саме цього викладача.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Відмінний викладач, з оригінальною методикою викладання, що дозволяє легко засвоювати нові, освіжити і систематизувати старі знання. Час на заняттях пролітає непомітно, безумовно 5 балів.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Займаюся у Анастасії майже місяць, заняття дуже продуктивні, проходять легко і швидко. Для мене заняття - це підготовка до співбесіди. У неї своя система навчання, але при цьому завжди до мене прислухається якщо я про щось прошу. Я задоволена)

Англійська мова, Розмовна мова

Відмінний педагог! Все дуже доступно і зрозуміло. Комунікабельна і пунктуальна людина. Ми з радістю ходимо на заняття! Роботу викладача оцінюємо на 5+

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Анастасія Андріївна неймовірно сильний педагог. На заняттях вона не відволікається ні на хвилину, у неї власна методика навчання, при якій ти вловлюєш всі деталі найголовнішого. Дуже легко знайти спільну мову, так як вона лояльна до всіх. Я задоволена і рекомендую всім! (у мене підготовка до ЗНО, але вона допоможе вам з будь-яким рівнем)

Англійська мова, Розмовна мова

На урок йдеш із задоволенням. Цікаві заняття. Все зрозуміло пояснюється. Відмінний викладач!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Дуже гарна підготовка до ЗНО. Матеріал підносять легко і доступно. Викладач дуже приємний. Уроки завжди проходять активно, жваво та цікаво.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

Японский, немецкий, английский...с чего начать и чем закончить?

Когда, как и с каким преподавателем необходимо начать изучать английский, чтобы достигнуть лучших результатов?

Какими качествами должен обладать учитель, сколько ему лет, строгий он или мягкий ? Слишком много вопросов, давайте разбираться!

Коротка інформація про репетитора

Анастасія В. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Одеса і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Математика
 3. Підготовка до школи
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Спеціалізовані курси
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.