Ставка:

170 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Місто:


Освіта:

ЛНУ ім. Івана Франка (2018)

Ступінь:

магістр

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця занять:

У викладача:

По скайпу:


Англійська мова - деталі про досвід викладання:

- 2 учня здали ЗНО тест із результатом вище, ніж 190; - 4 учнів успішно здали тести на вступ у магістратуру з англ. мови і поступили на державну форму навчання; - 3 людей з базового рівня дійшли до стабільного Intermediate і перестали соромитися розмовляти англійською, вже не боючись робити помилок; - 1 людину готую до IELTS, з Intermediate вона перейшла на Upper-Intermediate і продовжує розвиватись; - В дітей кращі оцінки в школі.

Іспанська мова - деталі про досвід викладання:

За три роки вивчила її до рівня upper-intermediate і продовжуюю працювати далі. Дуже люблю іспанську і людей :) Тому мені б хотілося стати частиною чийогось шляху вивчення цієї мови, не лише давши теоретичну і лексичну базу, а ще й навчивши застосовувати це все на практиці

Про себе:

Всі заняття адаптую під побажання учня та результату, який людина бажає досягнути. Роблю акцент на практичному застосуванні отриманих знань. Допомагаю розвинути всі складові мови: граматику, говоріння, слухання та розширення словникового запасу. В залежності від інтересів учня, намагаюся знайти цікаві відео чи тексти для обговорення.
Мій основний принцип - пробудити внутрішній інтерес людини до мови, показати, що це може бути приємно і легко, розмовляти іноземною мовою весело, а атмосфера на заняттях може бути невимушеною :)

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів (1)

Англійська мова, Розмовна мова

Чудовий викладач! Катерина дуже доступно пояснює, якщо не зрозуміло щось то пояснить ще декілька разів, головно щоб зрозуміла! Дуже приємна, як людина. З першого ж заняття я зрозуміла, що ми досягнемо великого успіху! І займаючись невеликий проміжок часу вже бачу результат, який не може не тішити. Викладач цікавиться як мені зручно працювати (у якому варіанті) і завжди йде на зустріч. Намагається зробити урок максимально корисним. Дуже задоволена викладачем. Має чудовий підхід, як до знавців англійської так і до зовсім далеких від неї =)10 из 10!!! Рекомендую!

Показати все

Карина 15.02.2019


Всі відгуки користувача

Коротка інформація про репетитора

Катерина П. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:
  1. Англійська мова
  2. Іспанська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Розмовна мова
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Рівень А1-А2
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 170 грн/год.

Схожі анкети