Репетитор хімії – Валерій Б.

Предмети:

Ставка:

250 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Місто:


Предмети:

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ) (2018)

Ступінь:

кандидат наук (PhD)

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА (9 клас), 10 - 11 класи, 7 - 9 класи, 5 - 6 класи, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до вступу за кордон, Спеціалізовані курси

Місця занять:

По скайпу:


Хімія - деталі про досвід викладання:

Кандидат хімічний наук (КНУ ім. Тараса Шевченка, 2018 р.), Доктор філософії університету Тулуза ІІІ Поля Сабатьє (Тулуза, Франція, 2018 р.)

Про себе:

Teaching in English is also available!
Стаж роботи : Київський ліцей № 171 "Лідер"; хімічна та біологічна заочні школи МАН; підготовчі курси ЗНО. Приватні уроки підготовки до олімпіад з хімії. Викладання в КНУ ім. Т.Шевченка курсу органічної хімії, курсу неорганічної та координаційної хімії. Організатор освітнього проекту "Академіка" http://akademika.com.ua/.

Дуже люблю займатися з дітьми! Та й не тільки з дітьми. Люблю та вмію розповідати про хімію, фізику та математику цікаво, безпосередньо прив'язувати науку до нашого повсякденного життя та вчити аналітичному та логічному мисленню. Найбільша нагорода - відчувати зацікавленість учня та чути його питання щодо матеріалу, що викладається.

Завдяки великому досвіду роботи як з групами дітей, так й індивідуально, завжди відчуваю рівень знань та особливості сприйняття інформації людиною. У залежності від цілей навчання підлаштовуюсь під дитину та її потреби. Завжди працюю на досягнення результату. Тому ставлюсь серйозно до регулярності занять, їх наповненості та інтенсивності.

Викладання може проводитися українською, російською або англійською мовами. Тривалість занять півтори години, проте цей параметр можна легко варіювати. Також можливі додаткові заняття з фізики та математики.

Про себе: кандидат хімічних наук (КНУ ім. Тараса Шевченка, 2018 р.), доктор філософії університету Тулуза ІІІ Поля Сабатьє (Франція, 2018 р.). Переможець ІІІ етапів та учасник ІV етапів Всеукраїнських олімпіад з хімії.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Валерій Б. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Хімія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
  • Підготовка до вступу за кордон
  • Спеціалізовані курси
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.

Схожі анкети