Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

В учня:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди (2012)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2012

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиУніверситетські курсиРозмовна моваГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Про себе:

Викладаю англійську мову (допомога по шкільній програмі, навчання з нуля, підвищення рівня знання, покращення розмовних навичок) з 2013 року.
Домашні завдання обов'язкові для всіх, хто бажає не гаяти свій час!) Групові та індивідуальні заняття. Гнучкий графік, можливість проведення занять по Skype.

Відгуки клієнтів

Англійська мова, 7 - 9 класи

Репетитор гарна. Нам усе сподобалось. Всім рекомендую.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Замовниця дуже задоволені роботою Маргарити Валеріївни. Учениця з захватом відвідує заняття цього репетитора, а батьки задоволені оцінками в учнівському щоденнику. Замовниця рекомендує цього репетитора і компанію "БУКІ" всім.

Англійська мова

Ми тільки почали брати уроки в Маргарити Валеріївни, але вже помічаємо покращення! Вивчаємо англійську мову з нуля і вже є прогрес. Вона приємна людина і професійний репетитор!

Живопис, Спеціалізовані курси

Можливо, Маргарита Валеріївна і хороший викладач, але мені вона не підійшла. На заняттях було нецікаво і неінформативно. Можливо, ми не підійшли одне одному. А інший учень зможе знайти контакт з цим репетитором.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Моїй доньці був потрібен репетитор з англійської мови. В школі вона вивчала німецьку, тому після вступу в коледж треба було починати вчити англійську. Маргарита Валеріївна - прекрасний репетитор. Працюємо з нею уже 3 місяці і дуже задоволені результатом. Вона доступно та цікаво пояснює. Рекомендую!

Англійська мова

З Маргаритою Валеріївною займаюся вже півроку. І дуже задоволена своїми успіхами за час занять з викладачем. У віці 50 років мені знадобилося вивчити англійську мову, знань як таких у мене не було. Мені подобається методика викладання репетитора, вона проводить комплексні заняття, які включають в себе: граматику, говоріння, сприйняття на слух. Зараз ми вже дійшли до аудіювання. Я багато досягла в своєму навику. Маргарита Валеріївна - грамотний фахівець.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Відмінний репетитор!

Англійська мова, Молодші класи

Маргарита Валеріївна хороша людина. Нам трошки не підійшов метод її навчання, але предмет вона знає і можливо знайде підхід до Вашої дитини.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Харків

Валентина В.

200 грн/год

4.9

Avia S.

300 грн/год

5

Тіна К.

200 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Маргарита Я. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 250 грн/год.