Репетитор cловацької мови – Анастасія Б.

Анастасія Б.

id: 4361

Місто:

Ужгород

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Ужгородський національний університет (2015)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом магістра словацької мови та літератури, перекладач
Сертифікат про проходження мовної школи в Братиславі.


Сімейний репетитор для виїзду за кордон. (2, 2+1, 2+2). Навчання як для україномовних так і російськомовних сімей. 1. Підхід до навчання словацької мови індивідуальний. Уроки проводяться онлайн за вже підготовленими матеріалами. 2. Підготовка до вступу (школа, університет).3. Переклади.4. Консультація.5. Підготовка до співбесіди. - Закінчила 5 курс Ужгородського національного університету на денному відділенні, філологічний факультет, спеціальність - словацька мова.- у 2011 році проходила 10-ти денну практику в Словаччині.- у 2013 році була на навчанні в Пряшівському Університеті (Словаччина) 3 місяці.- літом 2014 року була на курсах словацької мови неподалік від Братислави (Словаччина).

Відгуки клієнтів (9)Всі відгуки користувача

Словацька мова, Шкільна програма 5-9 класи

Дуже задоволений співпрацею з Анастасією. Мені потрібно було вивчити словацьку мову з нуля, в чому репетитор мені дуже допомогла. У вивченні мови у мене є успіхи. Після декількох місяців занять, у Словаччині дуже дивувалися моїм рівнем знань, думали, що я вивчаю мову довше. Анастасія Юріївна чудовий викладач.

Олег (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Словацька мова, Спеціалізовані курси

Працювати з Анастасією Юріївною – одне задоволення. Вона приємна, спокійна, зрозуміло пояснює матеріал, виправляє помилки, акцентує увагу на головному. Я отримала якісні знання зі словацької мови, за що дуже вдячна своєму репетитору.

Галина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Словацька мова

Мені дуже сподобалися уроки с Анастасією Ковач. На це є декілька причин: репетитор завжди підлаштовувалася під мій вільний час, має цікавий та своєрідний метод викладання, уроки проходять в комфортній, теплій обстановці. Коли я почав шукати репетитора для себе, вважав, що заняття по скайпу будуть не дуже ефективними. Але я помилявся. Бо за короткий час я вже почав розмовляти з носіями мови і вони мене розуміли, а я їх. Починав вчити мову з нуля. Репетитор багато часу приділяла саме вимові, сприйняттю мови на слух. Як раз це мені і було потрібно. Тому дуже дякую за такого викладача! Пропоную всім бажаючим вивчати мову саме з Анастасією Ковач!

Михайло (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Анастасія Б. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Ужгород і проводить заняття з таких предметів:
  1. Словацька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Розмовна мова
  • До співбесіди в посольстві
  • Репетитор для початківців
  • Ділова та бізнес мова
  • Підготовка до вступу за кордон
  • Граматика
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети