Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Євгенія П. id:4388

Євгенія П.

200 грн/год

Євгенія П.

Місця занять

В учня:

Біла Церква: Масив Леваневського, Масив Таращанський, Масив Піщаний, Залізничне селище, Гайок, Роток, Заріччя, Вокзальна-ДНС, Центр, Піонерська

У викладача:

ні

Онлайн:

ні

Про себе

Навчання:
2004-2008 рр. — Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки "Культура" та здобула кваліфікацію бакалавра з документознавства та інформаційної діяльності);
2008-2009 рр. — Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Документознавство та інформаційна діяльність" та здобула кваліфікацію документознавця, менеджера органів державної влади та управління).
Досвід роботи:
2009-2011 рр. — викладач у Білоцерківському вищому професійному училищі будівництва та сервісу.
2009-2015 рр. — викладач у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну.
Додаткові відомості:
Загальний педагогічний стаж — 6 років.
Стаж викладання на індивідуальній основі - більше 10 років.
Додатково можу викладати такі дисципліни:
• - ділова українська мова
• - діловодство
• - документознавство
• - робота зі стандартними комп. програмами (Word, Excel, PowerPoint та ін.)
• - комп’ютерна графіка (робота з графічними редакторами Adobe Photoshoр та ін.)
Постійно підвищую свій рівень знань, люблю вчитися, тому вмію заохотити до навчання як дітей, так і дорослих. Працюю з різними віковими групами. Просто пояснюю складні та об’ємні теми. Маю успішний досвід підготовки учнів до ЗНО (в тому числі ЗНО 2015).

Освіта:

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", спеціаліст, 2009

Досвід:

більше 10 років

відгуки

6 відгуків про Євгенія П.

4.7/5

5+

1

5

4

4+

0

4

0

3

1

2

0

1

0

Діна

5+

04.11.2020

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Роботою репетитора задоволена, адже Євгенія Валентинівна дуже відповідально ставиться до своїх обов'язків: не просто отримує кошти, а працює на результат. Мій син з великими задоволенням відвідує заняття. Велике спасибі за роботу:)

Лена

5

Українська мова, Підготовка до ЗНО

5

Я думаю, що для успішної здачі ЗНО, допомога репетитора дуже потрібна. Саме тому я звернулася до компанії БУКІ. Репетитора мені підібрали швидко, роботу з Євгенією Валентинівною розпочали відразу. Це дуже гарний вчитель, цікаво і доступно пояснює матеріал. Мій син Руслан нею дуже задоволений. Говорить, що став краще розбиратися в предметі. Велике вам дякую за такого репетитора

Валентина

5

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Моя донька Каріна після занять з репетитором краще стала розуміти матеріал. Це навіть відзначили вчителі у школі. Каріна про заняття з вчителем говорила тільки хороше. Задоволена Вашою роботою, будемо звертатись повторно.

Світлана

5

Англійська мова

5

Репетитором дуже задоволені, ніяких претензій немає, гарно пояснює матеріал, знайшла підхід до дитини (7 років). До занять з Євгенією син ніколи не вчив англійську мову а зараз знає багато слів, може висловлюватися реченнями. Рівнем отриманих знань задоволені. Цей репетитор також приємна людина.

Оксана Миколаївна

5

Англійська мова, Підготовка до школи, Молодші класи, 7-9-й класи

5

До цих пір ми займаємося з репетитором. Вона відповідально готує наших 2-ох дітей. Саме вона змогла досягти згоди з ними, чого ми не знаходили в інших репетиторах. Планую звертатися в компанію ще не раз, тому що потрібен буде репетитор з малювання.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки