Репетитор англійської мови – Марина П.

Марина П.

id: 4416

Місто:

Овруч

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

На виїзді:

Житомирська обл., Овруч

У репетитора: Житомирська обл., Овруч, корольова,20

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Житомирський державний університет ім. Івана Франка (2015)

Ступінь:

Спеціаліст


Працюю 6 років репетитором та вчителем іноземних мов. Також роблю переклади, переважно технічного напряму.Допомагаю школярам та студентам досконало вивчити англійську мову, підготуватися до складання ДПА, ЗНО, іспитів у виші. Маю досвід викладання у групах. Також підтягую учнів 5-9 класів за шкільною програмою. Люблю свою роботу та спілкуватися з людьми, що є запорукою успіху. Знаходжу індивідуальний підхід до учнів, враховую, звісно, ціль вивчення мови.

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Лише позитивні відгуки про репетитора! Дуже задоволені роботою з нею. Робимо успіхи в своїх знаннях. Я вже не школяр, але з'явилася потреба у вивченні англійської мови. Вона допомогла пригадати шкільні знання та збагатила новими. Тому можемо рекомендувати її як якісного викладача.

Роман (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Німецька мова, Шкільна програма 5-9 класи

Мою доньку Вікторію Марина Вікторівна навчає німецькій мові "з нуля". За декілька місяців занять вони вивчили абетку, багато слів, дитина вміє будувати речення. Репетитор працює над її вимовою. У заняттях все подобається: вони цікаві, адаптовані для дітей. Роботою вашої компанії задоволена

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

З Мариною Вікторівною співпрацювали досить довгий час і плануємо займатися і надалі. Як репетитор вона компетентна та грамотна, нічого поганого сказати не можу.

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)