Репетитор польської мови – Оля С.

Рейтинг:


Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Місто:


Предмети:

Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2014)

Ступінь:

Магістр

Рівні:

Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Співбесіда на карту поляка, Рівень C1-C2, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця занять:

По скайпу:


Про себе:

Вересень 2009 – червень 2014 навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка, польська філологія, спеціальність: польська мова та література, магістратура, диплом з відзнакою
Жовтень 2013 – лютий 2014 навчання у Варшавському університеті, студентська програма обміну, бюджетна форма навчання
Додаткове навчання
31. 07. 2011 – 27.08.2011 – Літня школа польської мови та культури, Польща (Szkoła Letnia Języka i Kultury Uniwersytetu Śląskiego,Cieszyn)
26.11.2011 – 13.12.2011 – Вроцлавський університет, Польща (Uniwersytet Wrocławski - praktyki językowe)
22.09.2012 тренінг для вчителів «Польська мова як іноземна» (Szkolenie dla nauczycieli języka polskiego. Szkoła języków obcych Glossa z Krakowa)
07.05. 2013- 12.05. 2013 – мовна практика (Zielona Góra, Polska)
31. 03. - 01. 04 2012 - учасниця VIII Всеукраїнського конкурсу з орфографії польської мови, який відбувся в Івано-Франківську, ІІ місце
Вивчайте іноземні мови з цікавістю, адже Ви познайомитесь із іншим світом культури, ментальності та цінностей. Українська та польська мови споріднені, мають багато спільних слів, однак трапляються певні мовні «пастки», які перешкоджають комунікації, зокрема dywan – килим, portfel – гаманець. Польську мову ставлять на друге місце за складністю після китайської, однак після інтенсивного і захоплюючого знайомства із приголосними cz, ś, ź, szcz Ви не побачите нічого складного. Українська мова стане в нагоді при вивченні правил написання голосних ó / u (мороз – mróz), приголосних rz /ż (ріка – rzeka), ch / h (хитрий – chytry).
Різноманітність підручників теж дасть про себе знати: Hurra po polsku, Krok po kroku, Czas na czasownik... Кожен матиме змогу познайомитись із пісеньками, фільмами, прислів’ями, фразеологізмами та польськими звичаями і традиціями. Пізнавайте світ польської мови весело та цікаво!!!
Заняття тільки онлайн!!

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Польська мова, Шкільна програма 5-9 класи

З Ольгою Володимирівною ми готувалися до отримання карти поляка з польської мови. Але окрім неї я ходила на курси. Для репетитора в мене були конкретні задачі, які вона виконувала на 5 балів. Тому можу рекомендувати Ольгу Володимирівну, як якісного викладача!

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Оля С. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:
 1. Польська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Розмовна мова
 • До співбесіди в посольстві
 • Співбесіда на карту поляка
 • Рівень C1-C2
 • Репетитор для початківців
 • Ділова та бізнес мова
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети