Яна

Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ) (2013)

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

2013

Вік:

26-35

Рівні викладання

Розмовна моваДілова та бізнес моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)

Про себе:

Мене звуть Яна. Я закінчила інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вивченням іноземних мов захоплююся з самого дитинства. Деякий час працювала перекладачем, але незабаром зрозуміла, що своїми знаннями мені хочеться ділитися з людьми. Викладала на курсах для дорослих і дітей, маю досвід корпоративного та індивідуального навчання.

Моєю головною метою в навчанні є отримання того результату, до якого прагне студент. А тому заняття-захоплюючі, цікаві і продуктивні. Я вважаю, що дуже важливо знайти індивідуальний підхід до кожного студента і побудувати довірчі дружні стосунки, щоб навчання проходило невимушено. Англійською говорить 1,5 млрд людей по всьому світу. Пам'ятайте, результат не з'являється миттєво, для цього треба попрацювати, але потім для вас буде відкритий цілий світ. Якщо ви готові почати, Skyeng відкриє цей світ для вас!

Коротка інформація про репетитора

Яна С. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.