Наталя

Наталя Ч.

id: 4502

Місто:

Вінниця

Предмети:

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Базовий рівень

Місця проведення занять:

На виїзді:

Вінницька обл., Вінниця: Хутір Шевченка, Тяжилів, Слобода П’ятничанська, Лівобережні П’ятничани, Замостя, Малі хутори, Олієжир, Вінницькі хутори, Дубовецька слобідка, Габрелі, Стара Вінниця, Царина, Сабарів, Вишня, Царське село, Пирогове, Чорнобиль, Вишенька, Верхня Слов’янка, Нижня Слов’янка, Поділля, Свердловський масив, Кмитичі, Корея, П'ятничани, Садки, Завалля, Кумбари, Нова Вінниця, Єрусалимка, Нова Єрусалимка

У репетитора: Вінницька обл., Вінниця, Стара Вінниця, р-н Старий город, ул. Наливайко

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Вінницьке музичне училище імені М.Д.Леонтовича (фортепіанний відділ);Південноукраїнський державний педагогічний університет (1997,)


Маю досвід роботи викладача фортепіано та концертмейстера в музичній школі , а також великий педагогічний досвід роботи із студентами з дисциплін: музичне мистецтво, початкова освіта, дошкільна освіта. Закінчила аспірантуру за спеціальністю "Педагогіка".Використовую класичні і сучасні методи навчання гри на фортепіано. Також можливий розвиток вокальних даних.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Гра на фортепіано

Дуже вдячні компанії за те, що підібрали нам саме Наталю Борисівну. Всі наші вимоги були враховані. Роботою з нею задоволені - заняття проходять в спокійній обстановці, репетитор уважна і комунікабальна, володіє необхідним багажем знань, яким охоче ділиться з моєю донькою, дитина з нетерпінням чекає наступного заняття.

Алла (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Гра на фортепіано

Наталя Борисівна цікаво та доступно подає уроки з гри на фортепіано. Обов'язково буду продовжувати заняття. Репетитор комунікабельна та вимоглива.

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)