Ольга Т.

id: 453

Місто:

Черкаси

Предмети:

Англійська мова, Німецька мова

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького (2005)

Ступінь:

Спецiалiст

Навчалася у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на факультеті романо-германської філології. Спеціальність: викладач німецької та англійської мов і л-ри. Займаюся репетиторством з 2004 року: викладання німецької та англійської мов. Навчала учнів від 4 до 40 років. Програму навчання розробляю виходячи із знань, мети учня і поставлених термінів, тому до кожного учня індивідуальний підхід.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Німецька мова

Мені потрібен був репетитор, яка доступно може навчити розмовної німецької мови. Вибором "Букі" я цілком задоволена. Ольга Олександрівна професіонал своєї справи, результат для мене помітний. Можу висловлювати свою думки на загальні теми, розповідати про себе, запитувати про час та багато іншого. Хороший викладач. Можу рекомендувати всім.

Людмила (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети

Марія

Досвід: більше 10 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Англійська мова, Іспанська мова

Юлія
Юлія

Досвід: більше 10 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Англійська мова, Німецька мова