Досвід:

більше 2 років

Місто:

Місця занять

В учня:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Teachers College of Columbia University

Ступінь:

студент

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО10 - 11 класиУніверситетські курсиРозмовна моваГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)Підготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольствіПідготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Про себе:

Чому обрати мене?
-Я студент, це означає, що я краще розумію молодих людей, їх захоплення, потреби і знаюсь у цікавих підходах до них.
-Я вивчав мову за допомогою YouTube та спілкування з реальними носіями мови, а отже мову, якою розмовляють зараз, а не ту, якою писали підручники для дітей на початку 2000-х.
-В мене немає однієї програми на всіх. Після короткого ознайомлення з новим учнем я складаю індивідуальний план навчання, відповідно до його потреб та побажань і цей план змінюється протягом процесу навчання(якщо та чи інша технологія не підходить, або учень хоче вивчати щось специфічне).
-Ніякого заучування по 20 слів за один раз та нудних вправ з підручників. Почнемо намагатися розмовляти вже з першого заняття. Будемо вивчати лексику за допомогою адекватних відео та серіалів. Розбиратися у молодіжному сленгу та наукових статтях. Спілкуватися англійською кожне заняття та, за бажанням, практикувати мову через месенджер.
-Так, я не отримував освіту викладача в Університеті ім. Сухомлинського - я проходив курс “Наука про навчання” від Педагогічного коледжу Колумбійського університету з американськими викладачами та Викладання англійської, як іноземної мови від Cambridge Assessment.
-Цінова політика. Для мене викладання - це хобі, що приносить дохід, а не заробляння грошей. Також спосіб ділитися своїми знаннями з тими, хто в них зацікавлений, отримувати позитивні емоції від спілкування з учнями та розвивати себе, як професіонала. Тому ціна навчання в мене нижча в два-три рази від того, що пропонують мовні школи і залежить від того, що ви потребуєте.

Що можна вивчати?
-Проходити той самий курс, що пропонує шкільна програма та робити разом домашку.
-Вчитися вільно та відкрито розмовляти.
-Готуватися до вступу у ВНЗ за кордон. Вивчаючи академічне письмо, наукову лексику та розбираючи спеціальність, яку ви збираєтесь вивчати у майбутньому ВНЗ.
-Навчатися основам перекладацької діяльності.
-Залежно від ваших уподобань можна вивчати Британську англійську або Американську англійську.

Чому я викладаю?
Окрім англійської у мене є досвід вивчення чотирьох іноземних мов(китайської, польської, литовськоЇ та німецької). Кожна з них потребує своєрідного підходу і вивчалась мною за допомогою різних методів. Після того, як я зрозумів як зламати мовний бар’єр і не боятися робити помилки при розмові з носіями - я починав говорити вже через місяц вивчення мови. В мою щоденну рутину входить приблизно 2-4 години вивчення та практикування мов і з кожним днем з’являються нові способи й інструменти для покращення процесу навчання.

Гарфік завжди можна підлаштувати під вас або змінити - тому обов'язково уточнюйте. Ціна уроку 100-150 грн. в залежності від ваших потреб і місцезнаходження!

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Отримував освіту від досвідчених вчителів з Британії та США - я проходив курс “Наука про навчання” від Педагогічного коледжу Колумбійського університету з американськими викладачами та Викладання англійської, як іноземної мови від Cambridge Assessment.Також я регулярно приймаю участь в молодіжних стажуваннях за кордоном, які проходять англійською і беру участь в театральних перфомансах(але про це розкажу пізніше)

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Миколаїв

100 грн/год

5

Показати профіль

80 грн/год

5

Показати профіль

80 грн/год

Показати профіль

Коротка інформація про репетитора

Артур М. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Миколаїв і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • 10 - 11 класи
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.