Репетитор - Наталія П. id:4952
80 грн/год

Наталія П.

id: 4952

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Тернопільський державний педагогічний університет ім. В.Гнатюка

Ступінь:

Вчитель вищої категорії

Рік закінчення:

2000

Рівні викладання

10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Університетські курси

Про себе

Пройшла курси підвищення кваліфікації в 2007 та 2013 роках, переможець конкурсу "Вчитель року-2015" Тернопільського району в номінації "Правознавство", грамота Тернопільського районного відділу освіти "За участь у районному конкурсі "Вчитель року-2016" в номінації "Історія ".

Відгуки клієнтів

Історія України, Підготовка до ЗНО

Наталія Миколаївна готувала мого сина Володю до ЗНО, яке він здав на 167 балів. До здачі ЗНО залишалось 1,5 місяці, коли звернулись до репетитора, але вона справилась. Заняття проходили у формі живого діалогу. Дуже дякуємо за підбір такого гарного репетитора.

Історія України

Результатами ЗНО після занять з репетитором я в принципі задоволений. Склав іспит на 153 бали. Але репетитор не завжди могла мене зацікавити уроком. Можливо, комусь іншому вона і підійде. Мушу додати, що в неї високий рівень підготовки, вона дисциплінована, дає гарні конспекти.

Історія України, 7 - 9 класи

Часто було так, що Наталія Миколаївна не приходила. Звісно, вона попереджала, але все одно в результаті набагато менше проведених занять від запланованих. Не зважаючи на це, репетитор дуже освідчений і пояснює гарно. Знання нашої дитини значно покращилися. Тверда 4. Компанії ж 5 баллів, бо дуже швидко знайшли репетитора.

Історія України, Підготовка до ЗНО

Дуже гарний репетитор. Заняттями задовлений. Ми пройшли всю програму по підготовці до ЗНО і я отримав бажану оцінку. Наталія Миколаївна пунктуальний, порядний та професійний репетитор. Дякую компанії БУКІ за допомогу.

Історія України, 7 - 9 класи

Роботою репетитора Наталії Миколаївни задоволені. Доступно пояснює матеріал, вміє зацікавити. Головне - є результат, оцінки в школі покращилися. Будемо і надалі з нею займатися. Все добре. Дякуємо "Букі" , що порекомендували нам Наталію Миколаївну.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Тернопіль

80грн/год
80грн/год

Н.

Репетитор з історії України. Експрес-підготовка до ЗНО з історії: самостійно та з репетитором. Індивідуальний підхід до кожного учня.

80грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Наталія П. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Тернопіль і проводить заняття з таких предметів:

  1. Історія України
  2. Правознавство
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Університетські курси
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 80 грн/год.