Репетитор - Наталія П. id:4952

Наталія П.

80 грн/год

Наталія П.

Предмети

Історія України

Правознавство

Рівні викладання:

10-11-й класи

Університетські курси

Рівні викладання:

7-9-й класи

5-6-й класи

Місця занять

В учня:

Тернопіль: Центр, Старий парк, Східний, Оболоня, Дружба, Канада, Ювілейний, Молодіжний, Аляска, Бам, Тинда, Мікрорайон №6, Новий світ, Кутківці, Пронятин

У викладача:

ні

Онлайн:

ні

Про себе

Пройшла курси підвищення кваліфікації в 2007 та 2013 роках, переможець конкурсу "Вчитель року-2015" Тернопільського району в номінації "Правознавство", грамота Тернопільського районного відділу освіти "За участь у районному конкурсі "Вчитель року-2016" в номінації "Історія ".

Освіта:

Тернопільський державний педагогічний університет ім. В.Гнатюка, Вчитель вищої категорії, 2000

Досвід:

більше 10 років

відгуки

5 відгуків про Наталія П.

4.6/5

5+

0

5

3

4+

0

4

2

3

0

2

0

1

0

Зоряна Москаль

5

Історія України, Підготовка до ЗНО

5

Наталія Миколаївна готувала мого сина Володю до ЗНО, яке він здав на 167 балів. До здачі ЗНО залишалось 1,5 місяці, коли звернулись до репетитора, але вона справилась. Заняття проходили у формі живого діалогу. Дуже дякуємо за підбір такого гарного репетитора.

Таня

4

Історія України

4

Результатами ЗНО після занять з репетитором я в принципі задоволений. Склав іспит на 153 бали. Але репетитор не завжди могла мене зацікавити уроком. Можливо, комусь іншому вона і підійде. Мушу додати, що в неї високий рівень підготовки, вона дисциплінована, дає гарні конспекти.

Іра

4

Історія України, 7-9-й класи

4

Часто було так, що Наталія Миколаївна не приходила. Звісно, вона попереджала, але все одно в результаті набагато менше проведених занять від запланованих. Не зважаючи на це, репетитор дуже освідчений і пояснює гарно. Знання нашої дитини значно покращилися. Тверда 4. Компанії ж 5 баллів, бо дуже швидко знайшли репетитора.

Михайло

5

Історія України, Підготовка до ЗНО

5

Дуже гарний репетитор. Заняттями задовлений. Ми пройшли всю програму по підготовці до ЗНО і я отримав бажану оцінку. Наталія Миколаївна пунктуальний, порядний та професійний репетитор. Дякую компанії БУКІ за допомогу.

Світлана

5

Історія України, 7-9-й класи

5

Роботою репетитора Наталії Миколаївни задоволені. Доступно пояснює матеріал, вміє зацікавити. Головне - є результат, оцінки в школі покращилися. Будемо і надалі з нею займатися. Все добре. Дякуємо "Букі" , що порекомендували нам Наталію Миколаївну.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки