Репетитор математики, хімії, біології – Вероніка Б.

Досвід:

більше 1 року

Місто:

Місця занять

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО10 - 11 класиПідготовка до вступу за кордон

Про себе:

!!! Підготовка до здачі іспиту TestAS (Kerntest + Mathematik, Informatik und Naturwissenschaften) !!! Цей іспит допоможе вам підвищити ваші шанси при вступі до університетів Німеччини.

Перед тим як поїхати вчитися за кордон, я поступила і провчилася 1 семестр в ХНУ імені В. Н. Каразіна за спеціальністю "Медицина". Починаючи з осені 2019 роки буду студенткою університету Майнца в Німеччині за тією ж спеціальністю. Перш за все хотіла б знайти тут учнів, які теж прагнуть здобувати вищу освіту за кордоном, і для кого важливі такі дисципліни, як біологія, хімія. Математика теж часто виявляється вимогою для багатьох спеціальностей за кордоном, в тому числі для медицини. Так як я сама пройшла шлях від надходження в Штудіенколлег зі вступним іспитом і до випускного іспиту FSP, то можу не тільки навчити вас конкретним темам, але і пояснити специфічну лексику з біології, хімії та математіке.Також у мене є безліч підготовлених матеріалів, використовуваних в навчальних закладах Німеччини. Можливі мови викладання: німецька, російська, українська та англійська. Якщо ви націлені на медичну освіту в Німеччині, то я точно зможу вам допомогти досягти вашої мети, не тільки пояснюючи матеріал, а й даючи поради, які стосуються самого вступу на медицину або навчання на М-Курсі. Крім того мій досвід буде корисний і для бажаючих вчитися іншими спеціальностями, які входять в М Курс.

Якщо будуть запитання стосовно програми та методiв викладання або необхiдого рiвня знання нiмецької чи англійської мови, з радістю на них відповім.

Математика - деталі про досвід викладання:

Я успішно закінчила Studienkolleg в Майнці, Німеччина. Одним з іспитів була математика, яку здала на відмінну оцінку (1.0). Даний предмет можу викладати німецькою або англійською мовою для бажаючих навчатися за кордоном.

Хімія - деталі про досвід викладання:

ЗНО з хімії я здала на 200 балів в 2018 році. Також я успішно закінчила Studienkolleg в Майнці, Німеччина. Одним з іспитів була хімія, яку здала на відмінну оцінку (1.0). Даний предмет можу викладати німецькою або англійською мовою для бажаючих навчатися за кордоном.

Біологія - деталі про досвід викладання:

У 10 класі посіла 2 місце на обласному турі олімпіади з біології, в 11 класі - 1 місце. Також я успішно закінчила Studienkolleg в Майнці, Німеччина. Одним з іспитів була біологія, яку здала на відмінну оцінку (1.0). Даний предмет можу викладати німецькою або англійською мовою для бажаючих навчатися за кордоном.

Коротка інформація про репетитора

Вероніка Б. має досвід роботи більше 1 року. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
  2. Хімія
  3. Біологія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • 10 - 11 класи
  • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.