Репетитор математики, фізики, програмуванню, математичного аналізу – Раймон Пермінов

Пермінов Раймон Дждонович

Місто:

Бориспіль

Предмети:

Математика, Фізика, Програмування, Математичний аналіз

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Бориспіль: Центр, Привокзальний

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Ступінь:

Спеціаліст

Вітаю вас, шановні батьки, учні та студенти!
Кілька слів про себе. У 2011 я закінчив фізичний факультет Київського Національного університету ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Фотоніка». Сьогодні займаюся науковою роботою в Інституті фізики НАН України, а також викладацькою діяльністю (викладаю інформатику в загальноосвітній школі №8 м. Бориспіль, проводжу індивідуальні заняття з різними школярами та студентами). Я даю професійне навчання за всіма розділами шкільного курсу математики, фізики та інформатики, а також навчання для студентів ВНЗ з відповідних предметів.
Вам варто звернутися до мене, якщо ви вчитеся в 5-11 класі загальноосвітньої школи або є студентом 1-2-го курсу і:
а) прагнете поліпшити свою успішність з математики, фізики або інформатики;
b) бажаєте вивчити новий для вас розділ в одній з цих наук;
c) хочете підготуватися до «ЕГЭ» (для громадян України – до «ЗНО») або до олімпіади з якого-небудь із цих предметів;
d) бажаєте вивчити нову мову програмування C ++, BASIC, PASCAL, C #, Java, VBA, Delphi, або поглибити ваші знання в одній з цих мов;
Зазначу, що в шкільні роки я активно брав участь у всіх етапах олімпіад з фізики, окрім міжнародного, тому не з чуток знаю, як підготуватися до олімпіади.
У поясненні предмета я дотримуюся наступного принципу: «Все слід спрощувати до тих пір, поки це можливо, але не більше того» (ейнштейнівське формулювання принципу «Бритва Оккама»). Особливий інтерес для мене як для педагога становить робота зі школярами, які хочуть поліпшити свою успішність з математики, фізики або інформатики.
Як показує мій досвід (починаючи з мого особистого навчання в школі, яке я добре пам'ятаю), труднощі у вивченні того чи іншого предмету викликані, як правило, нерозвиненістю в учня відповідного способу мислення. Розвинути потрібний образ мислення можна різними способами. Наприклад, особисто я в школі перестав отримувати двійки з математики лише в п'ятому класі, коли почав читати статті з вищої математики і таким чином відкрив для себе той потрібний образ мислення, якого елементарна математика дати мені не могла.
Однак тепер я розумію, що є більш надійний шлях: потрібно під керівництвом хорошого вчителя розв’язувати спеціально підібрані задачі, які на простих об'єктах розкривають суть фундаментальних математичних понять і логічних прийомів. Задачі, які вчать звичайні міркування проводити з математичної строгістю, щоб це увійшло в звичку. Якщо мова йде про фізику, то відповідні задачі вчать фізичної інтуїції, якщо ми говоримо про програмування, то – алгоритмічному мисленню.
Багато з цих задач придумані мною особисто, вони прості і схожі на гру, але від цього не менш ефективні. Коли ваша дитина почне захоплюватися красою грамотних логічних міркувань (нехай навіть дуже простих, таких як «щоб бути птахом, досить бути журавлем»), навчиться цінувати бездоганність формулювань і бачити глибину їх змісту, придумувати свої власні задачі, тоді вона по суті вже буде математиком , навіть якщо ще не знає теорему Піфагора або ряд Лорана. Бо математика, всупереч поширеній думці, – це не скучні розрахунки, не складні формули і навіть не теореми; це, насамперед, – мислення (над деякою множиною понять, які, між іншим, математик може придумати собі сам).
Можливо, ваша дитина не стане в майбутньому професійним математиком, але, як казав М. В. Ломоносов, «математику вже тому слід вивчати, що вона розум до ладу приводить». Крім того, без серйозної математичної підготовки студент не стане ні хорошим фізиком, ні хорошим програмістом, тому вивченню математики я раджу приділити особливу увагу. Почніть прямо зараз, відвідавши чудовий сайт математичних мультфільмів www.etudes.ru, і ви, можливо, вже сьогодні побачите світ математики по-новому.

Коментарі