Предмети:

Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Університет ім. Т.Г. Масарика (м. Брно, Чехія) (2013)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2013

Вік:

26-35

Рівні викладання

10 - 11 класиРозмовна моваДілова та бізнес моваНосій мовиРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2Рівень B1-B2Підготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольстві

Про себе:

Пропоную уроки чеської мови по Skype від кваліфікованого досвідченого філолога (аспірантка, університет ім. Масарика, м. Брно (Чехія), закінчила магістратуру 2013 року, від 2014 року навчаюсь в аспірантурі; надаю уроки з 2010 року). Індивідуальний підхід, пристосування до Ваших часових можливостей. Ціна: 250 грн./60 хв. Ціни уточнюйте. Заняття лише по Skype, оскільки проживаю в Чехії. Чеською або українською.

Чеська мова - деталі про досвід викладання:

Викладаю з 2010 року, проходила практику та підготовку для лекторів у Карловому університеті, викладала чеську мову в Чеському центрі при Посольстві Чеської Республіки в Києві.

Відгуки клієнтів

Чеська мова, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2

Христина Олегівна викладає мені чеську мову. Гарний викладач, задоволена співпрацею та результатами.

Чеська мова, Розмовна мова

Вивчаємо разом з дружиною чеську. Дуже задоволені Кристиною. Вивчати легко, цікаво та приємно. Она дуже гарний викладач. Рекомендуємо - відмінний репетитор.

Чеська мова, Рівень А1-А2

Все чудово, ми працюємо і надалі з репетитором.

Чеська мова, Підготовка до вступу за кордон

Працювали з репетитором протягом 6-и місяців. Зауважень до її роботи немає. Дуже допомогла у вивченні мови.

Чеська мова, Репетитор для початківців

Я в захваті від занять з Христиною! Чудова людина і педагог! Справжній професіонал!

Чеська мова, Рівень B1-B2

Завдяки Христині Олегівні я здав у Києві сертифікований екзамен на 90 балів зі 100!! Хороший репетитор, рекомендую!

Чеська мова, Підготовка до вступу за кордон

Мені дуже сподобалося займатися з Христиною Олегівною. Ми швидко налагодили контакт. Всі уроки проходили дуже інформативно. Репетитор серйозний і відповідальний. Залишилася задоволена нашою роботою.

Чеська мова, Репетитор для дітей

З Христиною Олегівною я займалась особисто. Заняття в неї цікаві та інформативні. Можу сказати, що це найкращий репетитор, з яким я колись займалась.

Чеська мова, Рівень B1-B2

Христина Олегівна чудовий репетитор, завдяки їй я вивчив чеську мову. На данний момент маю рівень В1. Дякую за підбір якісного репетитора.

Чеська мова, Розмовна мова, Граматика

Христина Олегівна дуже приємна та талановита викладач, професіонал своєї справи. Усім раджу.

Чеська мова, Підготовка до вступу за кордон, Рівень B1-B2

Займаюся з Христиною другий місяць, на жаль тільки 1 раз в неділю . Я не з початкового рівня. Це четвертий викладач. Перший викладач був набагато з нижчим рівнем як знання мови, так і практикою та вмінням викладати. Зрозуміла, що в Христини відмінний рівень, індивідуальний підхід, продумана програма - рекомендую, однозначно.

Чеська мова, Репетитор для початківців

Прекрасний репетитор, чудово володіє чеською, працює з з легкою системою для швидкого вивчення мови! Комунікабельна. Терпелива. Заняття у зручний для мене час. Дякую Вам за рекомендацію.

Чеська мова, Розмовна мова

Роботою пані Христини задоволена. Компетентний репетитор, матеріал викладався послідовно і доступно. Уроки велися виключно чеською мовою, що свідчить про те. що пані Христина володіє мовою на високому рівні.

Чеська мова, Репетитор для початківців

Репетитором чеської мови Христиною дуже задоволені. Дитина займається регулярно. Вивчення мови йде легко! Спасибі.

Чеська мова, Підготовка до вступу за кордон

Я дуже вдячна за допомогу. Щодо Христини Олегівни, то репетитор вона дуже хороший. Я багато навчилася з нею і дуже задоволена її роботою. Уроки з нею мені завжди були цікаві. Її навчання мені дуже допомогло, оскільки я вступила до омріяного ВНЗ. Христина Олегівна знайшла підхід, мабуть, з першої години навчання. Дуже вдячна їй!

Чеська мова, Розмовна мова

Репетитор відмінний. І дуже хороша людина. Але займалися з Христиною Олегівною недовго. Дитині було трохи важко. Думаю, що репетитор підійде комусь іншому.

Чеська мова, До співбесіди в посольстві

Христина Олегівна - висококваліфікований фахівець, чудова людина. Репетитор допоміг мені на високому рівні підготуватися до співбесіди в посольстві. Маю тільки позитивні відгуки про Христину Олегівну, ставлю їй тільки найвищу оцінку за роботу й віддачу. Спасибі велике Вашій компанії!

Математика, Фізика, Програмування, Чеська мова, 10 - 11 класи, Розмовна мова

З Христиною Олегівною було лише декілька занять, співпрацю в майбутньому продовжимо, а наразі дитина вчить 3 мови і фізично складно їх опановувати. Репетитор кваліфікований, знає свою справу - рекомендуємо!

Чеська мова

Мені дуже сподобалося займатися із Христиною Олегівною. Вона доступно пояснювала матеріал, дуже приємна людина. Занять було небагато, так як мені довелося поїхати в Чехію. Чи є якийсь результат сказати важко, бо з чехами мало спілкуюся, але про витрачені кошти і час на заняття не шкодую. І при першій же можливості продовжу заняття саме з Христиною Олегівною. Я всім задоволена. Можу з впевненістю її рекомендувати.

Чеська мова, Спеціалізовані курси

Христина Олегівна - викладач гарний, претензій не маю вона відпрацьовувала на всі 100%, завжди була підготовлена до уроків. Однак для дитини 9 років було тяжко сприймати уроки онлайн. Уроки Христини розраховані на більш старших учнів. Компанії Букі дякую за підбір репетитора.

Чеська мова, Підготовка до вступу за кордон

Мені дуже сподобався репетитор. Христина Олегівна відразу приступила до занять і швидко допомогла досягти бажаного результату, а саме вивчення чеської для переїзду в країну. Викладач сама проживає в Чехії та знає усі тонкості розмовної мови. Дуже вдячна викладачу за швидку і своєчасну допомогу.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Львів

200 грн/год

Показати профіль

200 грн/год

Показати профіль

200 грн/год

Показати профіль

Коротка інформація про репетитора

Христина К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Чеська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.