Репетитор чеської мови – Христина К.

Христина К.

id: 5331

Місто:

Львів

Предмети:

Чеська мова

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень C1-C2, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Університет ім. Т.Г. Масарика (м. Брно, Чехія) (2014)

Ступінь:

магістр

Пропоную уроки чеської мови по Skype від кваліфікованого досвідченого філолога (аспірантка, університет ім. Масарика, м. Брно (Чехія), закінчила магістратуру 2014 року, від 2014 року навчаюсь в аспірантурі; надаю уроки з 2010 року). Індивідуальний підхід, пристосування до Ваших часових можливостей. Ціна: 120 грн./60 хв. Ціни уточнюйте. Заняття лише по Skype, оскільки проживаю в Чехії.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Чеська мова, Спеціалізовані курси

Христина Олегівна - викладач гарний, претензій не маю вона відпрацьовувала на всі 100%, завжди була підготовлена до уроків. Однак для дитини 9 років було тяжко сприймати уроки онлайн. Уроки Христини розраховані на більш старших учнів. Компанії Букі дякую за підбір репетитора.

Катерина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Чеська мова, Спеціалізовані курси

Мені дуже сподобалося займатися із Христиною Олегівною. Вона доступно пояснювала матеріал, дуже приємна людина. Занять було небагато, так як мені довелося поїхати в Чехію. Чи є якийсь результат сказати важко, бо з чехами мало спілкуюся, але про витрачені кошти і час на заняття не шкодую. І при першій же можливості продовжу заняття саме з Христиною Олегівною. Я всім задоволена. Можу з впевненістю її рекомендувати.

Алла (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Чеська мова, Підготовка до вступу за кордон

Мені дуже сподобався репетитор. Христина Олегівна відразу приступила до занять і швидко допомогла досягти бажаного результату, а саме вивчення чеської для переїзду в країну. Викладач сама проживає в Чехії та знає усі тонкості розмовної мови. Дуже вдячна викладачу за швидку і своєчасну допомогу.

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі