Репетитор - Анастасія Р. id: 54991

Анастасія Р.

300 грн/год
300 грн/год

Репетитор з біології та хімії, заняття з біології та хімії англійською мовоюб маю досвід роботи з учнями 4 роки.

Анастасія Р.

Репетитор з біології та хімії, заняття з біології та хімії англійською мовоюб маю досвід роботи з учнями 4 роки.

Предмети

Хімія

Біологія

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Мої досягнення: аспірантура в галузі біології рослин; написання статей і тез, участь у наукових конференціях та семінарах; проведення занять з хімії англійською мовою; проведення екскурсій і уроків з біології та хімії на свіжому повітрі; проведення уроків біології та хімії із застосування малювання та фізичного виховання для покращення засвоєння матеріалу.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Мої досягнення: аспірантура в галузі біології рослин; написання статей і тез, участь у наукових конференціях та семінарах; проведення занять з біології англійською мовою; проведення екскурсій і уроків з біології на свіжому повітрі; проведення уроків біології із застосування малювання та фізичного виховання для покращення засвоєння матеріалу.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Заняття проходять у невимушеній атмосфері, з творчими завданнями, переглядом фото- і відеоматеріалів за темою уроку, після проходженя і засвоєння вибраного блоку програми - обов'язковий контроль знань. також робимо практичні завдання, що допомагають закріпити матеріал, експерименти, які можна зробити вдома. Це неодмінно робить уроки цікавими для учня. Також я проводжу заняття з біології англійською мовою, що дає можливість вивчення не лише біології, але й іноземної мови і професійної наукової термінології.


Додаткова освіта:
- Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» Інститут соціальних технологій:
Поглиблений курс з фізіотерапії на базі Науково-практичного центру інклюзивних та реабілітаційних технологій (26.10.2011 р. ‒ 26.12.2011 р.) з отриманням сертифікатів міжнародного зразка для роботи з спеціалізованим фізіотерапевтичним обладнанням.
- Школа англійської мови «Intenational House Kiev» Young Leaners Department
Сертифікати про проходження курсу володіння англійською мовою.
Intermediate Level – Grade C (2008 р.), успішне проходження курсу рівня Upper-Intermediate (2009 р.). Отримала сертифікат від University of Cambridge ESOL Examinations про складання міжнародного іспиту English for Speakers of Other Languages – Cambridge ESOL Entry Level Certificate in ESOL International (Entry 3) із результатом – Council of Europe Level B1 (червень 2011р.).

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Схожі анкети

Олена С. id: 176938

Олена С.

Я маю досвід роботи в школі та університеті 15 років. Також працювала методистом в управлінні освіти, тому добре володію методикою викладання.

300грн/год
Діана К. id: 85978

Діана К.

Студентка НМУ ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Стоматологія". Закінчила Київський міський медичний коледж.

5
300грн/год
Діана К. id: 150577

Діана К.

Працюю в школі з 2019 р. Обожнюю дітей та вчити їх чогось нового та цікавого.

5
300грн/год
Михайло К. id: 149331

Михайло К.

Мені 23 роки, склав ЗНО з хімії на 200 балів, навчаюсь у ХНУ імені Каразіна. Маю високий рівень комунікації з людьми і налагодження контакту. Вмію простими словами пояснювати складні речі. То ж неодмінно робота буде плідною.

300грн/год
Еліна Л. id: 72924

Еліна Л.

Вчитель-методист - географія та біологія. Допоможу полюбити та зрозуміти предмет та вам скласти іспити на високі бали. Постійно використовую тести онлайн.

300грн/год