Репетитор малювання, чеської мови – Інна Поколенко

Поколенко Інна Іванівна

Місто:

Ужгород

Предмети:

Малювання, Чеська мова

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Базовий рівень, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві

Місця проведення занять:

На виїзді:

Закарпатська обл., Ужгород: Центр, Новий район, Шахта, Червениця, Чорні озера, Горяни, Радванка, Минай, Сторожниця, Дравці, Доманинці, Баранинці

У репетитора: Закарпатська обл., Ужгород

Заняття по скайпу: ні

Хочеш вступити до ВУЗу у Чехію?
Підготую тебе
Закінчила Ужгородський державний університет, факультет романо-германської філології, спеціальність - філолог, перекладач, викладач англійської мови та літератури, 1980 р.
Інститут підвищення кваліфікації працівників «Інтуриста», Москва, 1982, 1987 рр.
Підвищення кваліфікації, вивчення і складання іспиту з чеської мови, отримання свідоцтва гіда-перекладача. Кожні 3 роки складала іспит на знання чеської мови на відмінно.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Чеська мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Інна Іванівна має хороші професійні та людські якості. Знає як знайти спільну мову. Моя донька вже планує їхати до Праги, оскільки бажаним рівнем знань чеської мови вона оволоділа. Проте ми плануємо займатися і надалі.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Чеська мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5+

Інна Іванівна чудовий викладач, знайшла спільну мову з дитиною. Заняття були цікавими і дружелюбними. Дякуючи допомозі репетитору, дитина поїхала в Чехію і могла вільно спілкуватися з оточуючими.

Еріка (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Чеська мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Заняття з репетитором дуже подобаються. Буду і далі працювати. Інна Іванівна доступно та цікаво викладає новий матеріал. На уроках я дізнаюсь багато нового і не тільки у вивчені чеської мови. Порядна та добросовісна жінка з якою цікаво підтримувати розмову.

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі