Репетитор чеської мови, малювання – Інна П.

Інна П.

id: 5794

Місто:

Ужгород

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Базовий рівень, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві

Місця проведення занять:

У репетитора: Закарпатська обл., Ужгород, Центр

Заняття по скайпу: ні


Хочеш вступити до ВУЗу у Чехію?Підготую тебе Закінчила Ужгородський державний університет, факультет романо-германської філології, спеціальність - філолог, перекладач, викладач англійської мови та літератури, 1980 р. Інститут підвищення кваліфікації працівників «Інтуриста», Москва, 1982, 1987 рр. Підвищення кваліфікації, вивчення і складання іспиту з чеської мови, отримання свідоцтва гіда-перекладача. Кожні 3 роки складала іспит на знання чеської мови на відмінно.

Відгуки клієнтів (6)Всі відгуки користувача

Чеська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Інна Іванівна має хороші професійні та людські якості. Знає як знайти спільну мову. Моя донька вже планує їхати до Праги, оскільки бажаним рівнем знань чеської мови вона оволоділа. Проте ми плануємо займатися і надалі.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Чеська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Інна Іванівна - чудовий репетитор. Допомогла мені вивчити розмовну чеську мову. Заняття проходили цікаво і непомітно. Після навчання я поїхала до Чехії. Вільно володіла мовою, завдяки нашим заняттям. Роботою репетитора і Вашої компанії дуже задоволена.

Аліна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Чеська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Інна Іванівна чудовий викладач, знайшла спільну мову з дитиною. Заняття були цікавими і дружелюбними. Дякуючи допомозі репетитору, дитина поїхала в Чехію і могла вільно спілкуватися з оточуючими.

Еріка (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети