Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Юлія А. id:5980

Юлія А.

350 грн/год

Юлія А.

«Шведская мова, викладач, екзаменатор»

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Мене звуть Юлія, я викладаю шведську і англійську мови.

Мої заняття відрізняють активний темп роботи і системна подачі матеріалу. Для кожного студента я складаю індивідуальну програму, враховуючи його цілі і рівень знань. На заняттях приділяю увагу всім аспектам вивчення мови: усного мовлення, аудіювання, читання, письма, лексики та граматики. Використовую підручники як вітчизняних, так і зарубіжних видань, адаптовану або неадаптовану художню літературу, в залежності від знань студента, періодичні видання; інтернет ресурси і аудіокниги. З перших занять роблю наголос на зняття мовного бар'єру.

У вивченні шведської та англійської я досягла певних успіхів: по шведській мові маю сертифікат від Folkuniversitet, кваліфікація - екзаменатор Swedex A2 і B1 (Folkuniversitetet, Swedex Testledarutbildnind för nivå A2 och B1, Göteborg, Sverige), а також міжнародний сертифікат Swedex, який підтверджує знання шведського на рівні B2; з англійської - сертифікат Cambridge ESOL - рівень C1, сертифікат Cambridge English Teacher (курс граматики для викладачів) - Grammar for Teachers: Language Awareness, сертифікат ЗНО з англійської 2014 г. - 200 балів і численні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Вивчення іноземних мов - це відкриття нового світу, пізнання самого себе і вільне спілкування в різних країнах. Буду рада допомогти Вам у досягненні своїх цілей при вивченні шведського та англійської мов.

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, інститут міжнародних відносин, 2018

Досвід:

більше 3 років