Репетитор англійської мови, шведській мові – Юлія А.

Юлія А.

id: 5980

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова, Шведська мова

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, TOEFL, IELTS, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Розмовна мова, Рівень C1-C2, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин

Мене звати Юлія, я викладаю шведську та англійську мови.

Мої заняття відрізняються активним темпом роботи і системним поданням матеріалу. Для кожного студента я складаю індивідуальну програму, враховуючи його кінцеву мету та рівень знань. На заняттях приділяю увагу всім аспектам вивчення мови: усному мовленню, аудіюванню, читанню, письму, лексиці та граматиці. Використовую підручники як вітчизняних, так і зарубіжних видань, адаптовану або неадаптовану художню літературу, в залежності від знань студента, періодичні видання; інтернет ресурси і аудіокниги. З перших занять роблю акцент на зняття мовного бар'єру.

У вивченні англійської та шведської я досягла певних успіхів: маю міжнародний сертифікат зі шведської мови Swedex, який підтверджує знання шведської на рівні B2; з англійської мови - сертифікат Cambridge ESOL - рівень C1 і сертифікат Cambridge English Teacher (курс граматики для викладачів) - Grammar for Teachers: Language Awareness.

Вивчення іноземних мов - це відкриття нового світу, пізнання самого себе і вільне спілкування в різних країнах. Буду рада допомогти Вам у досягненні своєї мети при вивченні шведської та англійської мов.

Коментарі

Схожі анкети

Ірина
Ірина

Досвід: більше 10 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Англійська мова

Костянтин
Костянтин

Досвід: більше 10 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Англійська мова, Акторська майстерність, Риторика, Психолог