Репетитор математики, фізики, програмуванню – Тарас Л.

Тарас Л.

id: 6018

Місто:

Івано-Франківськ

Предмети:

Ставка:

90 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Шкільна програма 10-11 класи, Базовий рівень, Python програмування, C++ програмування, PHP програмування

Місця проведення занять:

На виїзді:

Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ: Кант, Старе місто, Центр, Майзлі, Брати

У репетитора: Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ, Старе місто, Центр, Карпатська 15

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Прикарпатський університет ім.В.Стефаника (2000)

Ступінь:

Кандидат фіз-мат наук


Відмінно володію предметами Фізика та Математики на шкільному та університетському рівні. В університеті викладаю фізику англійською мовою.Хобі: програмування (Python, С, Paskal, Assembler), Мікроконтролери, робототехніка.Кандидат фізико-математичних наук з 2007р. Захист відбувся у Львівський національному університету імені Івана Франка.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Математика, Фізика, Шкільна програма 5-9 класи

Дуже задоволені репетиторм. Сину дуже подобається, продовжує займатися. Знання з математики помітно покращилися. Сину з Тарасом Івановичем дуже цікаво. Дуже класно, що можна звернутися до вашої компанії та без проблем, швидко знайти репетитора! Дякуємо!

Маріанна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Ми дуже задоволені Тарасом Івановичем. Це чудовий репетитор! І син мій з ним знайшов спільну мову, вони відразу зійшлися характерами, і пояснює матеріал педагог доступно. На 100% репетитор нам підійшов! Відразу видно, що Тарас Іванович - висококваліфікований репетитор. Знання дає відмінні. Дуже сумлінно працює репетитор. Спасибі велике Вашій компанії за такого репетитора.

Ірина Владиславівна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Тарас Іванович - дуже гарний, освічений репетитор. Займається з моїм сином, допомагає розібратися детальніше з алгеброю та геометрією. Заняття проходять з різними цікавими матеріалами, з наочністю. Роботою Вашої компанії повністю задоволені.

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети