Репетитор уроків гри на гітарі – Марк Афанасій С.

Предмети:

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Базовий рівень

Місця проведення занять:


Експрес навчання на гітарі. Навчу грати на гітарі за 3 місяці!
Кому підходить цей курс:
• Підліткам, молодим хлопцям і дівчатам, які хочуть навчитися грати на гітарі і співати свої улюблені пісні в компанії друзів
• Тим, хто завжди хотів навчитися грати на гітарі, але руки так і не дійшли ...
• Тим, хто не хоче вивчати теорію музики, сольфеджіо, і т.д., а хоче відразу грати свої улюблені пісні
• Тим, хто хоче вечорами брати гітару і співати, отримуючи емоційну насолоду.
• Тим, хто хоче за 3 місяці розвинути нову звичку, яка залишиться з вами на все життя

Як проходить навчання:
• На першому занятті ми вчимося налаштовувати гітару, розбираємося з акордами, ладами, вибираємо ваші улюблені пісні, які ви хотіли б навчитися грати, і починаємо вчити першу пісню. Всі інші заняття ми вчимо нові пісні і повторюємо старі. На кожне заняття я приношу роздруковані пісні, де вже проставлені всі акорди• По завершенні курсу ви будете грати на гітарі 3-12 і більше пісень. Ваш результат буде залежати від кількості занять, вашої мотивації і здібностей.

• Навіть якщо ви ніколи не думали вчитися грати на гітарі, але вона у вас є, ви отримуєте чудовий шанс привнести у ваше життя ще один додатковий потік позитивних емоцій і придбати нову корисну звичку

переваги:

• За 3 місяці ви навчитеся грати від 3 до 12 пісень, які вам подобаються
• Чи зможете самостійно підбирати акорди на будь-які пісні, налаштовувати гітару і міняти тональність пісень
• Всього за 90 днів у вас сформується нова звичка (грати на гітарі) яка залишиться з вами на все ваше життя

Про мене:
Марк Савелій, 37 років, маю психологічну освіту, одружений, є діти.
Досвід гри на гітарі більше 20 років. Навчився грати на гітарі сам по акордах в 16 років з нуля, і за 3 місяці грав більше 10 пісень. Власна методика, на основі механізму формування звичок. Викладацький досвід більше 14 років.

Що потрібно для того, щоб почати заняття:
1. У вас повинна бути 6 струнна гітара. Якщо її у вас немає, ефективність падає на 80%. І навіть вивчені 1-2 пісні за термін навчання забудуться вами через 2-3 місяці. Де можна взяти гітару? Подумайте про своїх родичів і друзів, напевно у кого-то з них припадати пилом інструмент. Попросіть гітару на 3 місяці і коли опануєте інструмент, можете вибрати і купити собі красиву гітару.
2. Нам потрібно буде визначитися, скільки днів в тиждень ви готові присвячувати заняттям. Тут ми виходимо з ваших цілей і можливостей. Якщо мета якомога більше вивчити пісень за 3 місяці і на м'язовому рівні закріпити звичку грати, то рекомендую проводити не менше 3 занять на тиждень. Якщо ж для вас це багато, можна зустрічатися 1-2 рази в тиждень, результат все одно буде!
3. Заняття проводяться на дому у Вас або у викладача.

Курс можна оплачувати за кожен урок - вартість уроку 50 грн. (Перший урок 30 грн.) А так само можливо купити один із запропонованих пакетів:

1. Базовий варіант: Зустріч 1 раз в тиждень, протягом 3 місяців, тобто 12 зустрічей / занять. Ціна 500 грн. Ви економите 80 грн.
2. Середній варіант: 2 раз в тиждень, протягом 3 місяців, тобто 24 зустрічі / занять. Ціна 1000 грн. Ви економите 180 грн.
3. Високий рівень варіант: Зустріч 3 рази на тиждень, протягом 3 місяців, тобто 36 зустрічей / занять. Цена 1500 грн. Ви економите 280 грн.
Переваги пакетного рішення:
1. Ви відразу відкидаєте такі варіанти як: «ой да, щось настрою сьогодні немає», або «че-то у мене не виходить, може а ну його нафіг». Гроші доведеться відпрацьовувати, і цей внутрішній настрій сильно допомагає при досягненні будь-яких цілей, в тому числі і навчитися грати на гітарі.
2. Ви економите свої гроші (80/180/280 грн. В залежності від обраного пакета)
3. Я гарантую 100% повернення грошей, якщо при виконанні всіх вимог курсу ви не навчитеся грати жодної пісні.
Рішення про покупку пакета ви зможете прийняти після перших двох занять, після того, як оціните свої результати. Або ж ви можете оплачувати кожне заняття окремо.
Проводжу курси ораторського мистецтва вживу і онлайн, групові та індивідуальні. Практика публічних виступів більше 15 років.
Оплата: готівкою та картка ПриватБанку.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Гра на гітарі

Савелій Марк Афанасій - майстер своєї справи. Нам сподобались заняття з репетитором і як результат - син вже грає перші пісні. Педагог вміє дохідливо пояснити, прививає любов до гри. Рекомендуємо викладача!

Дмитро (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Марк Афанасій С. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Кременчук і проводить заняття з таких предметів:
  1. Гра на гітарі
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 60 грн/год.