Репетитор англійської мови, німецької мови, малювання, гра на фортепіано, музики, для підготовки до школи, молодших класів, няні, уроків вокалу – Наталія К.

Наталія К.

id: 6386

Місто:

Умань

Предмети:

Англійська мова, Німецька мова, Малювання, Гра на фортепіано, Музика, Підготовка до школи, Молодші класи, Няня для дітей, Уроки вокалу

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ДПА

Місця проведення занять:

На виїзді:

Черкаська обл., Умань: Лиса гора, мікрорайони Доманський та Східний, Бабанське КП, Нова Умань, Передмістя Турок, Район ж/д вокзалу, Івангородське та передмістя Бесарабка, ДОСи, Слобідка, Міщанка, Центр, Звенигородське передмістя, Тищика, Пролетарська

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (2018)

Ступінь:

бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Курси спілкування з іноземцями 2014р.
Диплом здобутої освіти у КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж", молодший спеціаліст
Міжнародний сертифікат IELTS , підтвердження рівня англійської мови

Закінчила КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" (2014), маю диплом молодшого спеціаліста вчителя молодших класів та англійської мови.
Вчитель англійської мови в початкових класах. Складаю індивідуальний план навчання для кожного учня залежно від його рівня та інтересів. Вчитель початкових класів, няня для дітей, гувернантка (підготовка до школи, музичне мистецтво).
Навчаюсь на 3 курсі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на факультеті іноземних мов (англійська та німецька)
Пропоную послуги репетитора з англійської та німецької мов, надання уроків вокалу та гри на фортепіано, підготовки дітей до школи та допомогу учням початкових класів з домашніми завданнями як англійської і німецької, так і інших предметів.

Коментарі

Схожі анкети

Оксана
Оксана

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова

Володимир
Володимир

Досвід: більше 10 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Музика