Світлана П.

id: 6489

Місто:

Запоріжжя

Предмети:

Математика, Фізика, Українська мова та література, Хімія, Креслення, Економіка, Психологія, Російська мова, Підготовка до школи, Молодші класи, Філософія, Астрономія, Няня для дітей, Психолог

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси

Місця проведення занять:

У репетитора: Запорізька обл., Запоріжжя, Другий мікрорайон, завод Искра, вул.Харчова

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Запорізький національний технічний університет, Запорізький Національний Університет (2009)

У 2000 році закінчила Запорізький Державний Технічний Університет, у 2009 - факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького Національного Університету. Маю спеціальність «Педагогіка вищої школи», кваліфікацію: викладач вищої школи на базі вищої освіти.
У вересні 2012 року пройшла курси підвищення кваліфікації в обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти.
Викладач 2 категоріїї. Магістр вищої школи.
У 2008 році закінчила комп'ютерні курси; «INTEL-навчання майбутнього». Впевнений користувач ПК (Word, Power Point і т.д.).
У 2010 році пройшла навчання і отримала сертифікат у системі підготовки інструкторів для забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Особисті якості: старанність, відповідальність, ініціативність, вміння згладжувати конфліктні ситуації, постійне підвищення професійного рівня.

Адреса

Коментарі

Схожі анкети