Репетитор - Надія Г. id:6623

Надія Г.

120 грн/год

Надія Г.

Предмети

Математика

Вища математика

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Рівні викладання:

Університетські курси

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

проспект Червоної Калини, Львів

Онлайн:

ні

Про себе

Аспірант Інституту прикладних проблем механіки і математика ім.Я.С.Підстригача НАН України.
Пропоную послуги репетитора для учнів різного віку. Індивідуальний підхід до кожного учня, допомога в засвоєнні шкільного матеріалу, виконанні домашніх та контрольних робіт.
Впевнена, що математику може знати кожен.

Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка, магістр, 2014

Досвід:

більше 3 років

відгуки

10 відгуків про Надія Г.

4.8/5

5+

2

5

6

4+

0

4

2

3

0

2

0

1

0

Вероніка

5

16.02.2018

Вища математика, Університетські курси

5

Надія Василівна допомогла мені засвоїти деякі теми з вищої математики. Дуже хороший репетитор. Доброзичлива, пунктуальна, вихована. Мені було приємно співпрацювати з Надією Василівною. Матеріал був підібраний логічно та тематично, все пояснювалося доступно. Задоволена такою роботою!

Олена

5+

28.04.2017

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Надія Василівна готує дитину до ДПА з математики. Репетитор нам підійшла, має індивідуальний підхід до учнів, вже є певні результати співпраці. Рекомендуємо педагога!

Ірина

5+

31.05.2018

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Дуже гарний репетитор. Діти дуже задоволені. Найкращі відгуки.

Оксана

5

13.06.2018

Математика, Вища математика

5

Викладач високого рівня, прекрасна людина, досвідчений педагог, підготовка учня високого рівня. Дуже вдячна п.Надії!

Сергій

4

Математика

4

З Надією Василівною у нас було декілька занять з математики. Подальшої співпраці не відбулося, в силу своїх причин, але впевнений, що педагог може підійти комусь іншому. Дякую компанії за підбір репетиторів.

Мар'яна

4

Математика, 7-9-й класи

4

Займалися лише з репетитором лише місяць. Перед закінченням навчального року, щоб покращити оцінки з математики. Син закінчив 7 клас на 8 чи 9 балів за допомогою репетитора. Цей результат мене влаштовує. Дякуємо за допомогу!

Олексій

5

Математика, Підготовка до олімпіад

5

Гошовська Надія Василівна нам дуже підійшла. Мій син Єгор із задоволенням займався з нею математикою. Заняття у неї гарно продумані, вони роблять різні завдання, щоб закріпити здобуті знання, а не просто разом роблять домашні завдання. Завдяки їй ми успішно закінчили 5 клас. Дякуємо за допомогу.

Леся

5

Математика, 7-9-й класи

5

У 7 класі матеріал з математики став складнішим, тому з’явилася необхідність підібрати репетитора для мого сина Крістіана. Відразу звернулася до компанії БУКІ. З самою Надією Василівною заняття я не обговорювала, оскільки син займається в неї, але результат я помітила і так. Оцінки стали на 1-2 бали вищими, син задоволений. Дякую Вашій компанії за допомогу.

Ірина

5

Математика, 7-9-й класи

5

В основному, репетитора бачить тільки дитина. Сину Максиму, який вчиться у 8 класі, дуже подобається. Надія Василівна зрозуміло пояснює матеріал, допомагає з домашніми завданнями. Репетитору 5. Компанія дуже швидко знайшла для нас репетитора.

Стефанія

5

Математика, 7-9-й класи

5

Репетитор культурна, хороша жінка. Приходила до нас додому і готувала мого онука з математики. Вітя вчиться в 7-мому класі. Раніше були погані оцінки - 5 балів. Але після занять з Надією Василівною успішність покращилася до 9 балів. Ми плануємо займатися з викладачем і на наступний рік. Тому рекомендуємо нашого репетитора! Більше б таких репетиторів як Гошовська Надія Василівна!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки