Досвід:

більше 3 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2014)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2014

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиУніверситетські курси

Про себе:

Аспірант Інституту прикладних проблем механіки і математика ім.Я.С.Підстригача НАН України.
Пропоную послуги репетитора для учнів різного віку. Індивідуальний підхід до кожного учня, допомога в засвоєнні шкільного матеріалу, виконанні домашніх та контрольних робіт.
Впевнена, що математику може знати кожен.

Відгуки клієнтів

Математика, Вища математика

Викладач високого рівня, прекрасна людина, досвідчений педагог, підготовка учня високого рівня. Дуже вдячна п.Надії!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Дуже гарний репетитор. Діти дуже задоволені. Найкращі відгуки.

Вища математика, Університетські курси

Надія Василівна допомогла мені засвоїти деякі теми з вищої математики. Дуже хороший репетитор. Доброзичлива, пунктуальна, вихована. Мені було приємно співпрацювати з Надією Василівною. Матеріал був підібраний логічно та тематично, все пояснювалося доступно. Задоволена такою роботою!

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Надія Василівна готує дитину до ДПА з математики. Репетитор нам підійшла, має індивідуальний підхід до учнів, вже є певні результати співпраці. Рекомендуємо педагога!

Математика, 7 - 9 класи

У 7 класі матеріал з математики став складнішим, тому з’явилася необхідність підібрати репетитора для мого сина Крістіана. Відразу звернулася до компанії БУКІ. З самою Надією Василівною заняття я не обговорювала, оскільки син займається в неї, але результат я помітила і так. Оцінки стали на 1-2 бали вищими, син задоволений. Дякую Вашій компанії за допомогу.

Математика

З Надією Василівною у нас було декілька занять з математики. Подальшої співпраці не відбулося, в силу своїх причин, але впевнений, що педагог може підійти комусь іншому. Дякую компанії за підбір репетиторів.

Математика, 7 - 9 класи

В основному, репетитора бачить тільки дитина. Сину Максиму, який вчиться у 8 класі, дуже подобається. Надія Василівна зрозуміло пояснює матеріал, допомагає з домашніми завданнями. Репетитору 5. Компанія дуже швидко знайшла для нас репетитора.

Математика, 7 - 9 класи

Займалися лише з репетитором лише місяць. Перед закінченням навчального року, щоб покращити оцінки з математики. Син закінчив 7 клас на 8 чи 9 балів за допомогою репетитора. Цей результат мене влаштовує. Дякуємо за допомогу!

Математика, 7 - 9 класи

Репетитор культурна, хороша жінка. Приходила до нас додому і готувала мого онука з математики. Вітя вчиться в 7-мому класі. Раніше були погані оцінки - 5 балів. Але після занять з Надією Василівною успішність покращилася до 9 балів. Ми плануємо займатися з викладачем і на наступний рік. Тому рекомендуємо нашого репетитора! Більше б таких репетиторів як Гошовська Надія Василівна!

Математика, Підготовка до олімпіад

Гошовська Надія Василівна нам дуже підійшла. Мій син Єгор із задоволенням займався з нею математикою. Заняття у неї гарно продумані, вони роблять різні завдання, щоб закріпити здобуті знання, а не просто разом роблять домашні завдання. Завдяки їй ми успішно закінчили 5 клас. Дякуємо за допомогу.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Львів

Олеся В.

120 грн/год

Ірина Л.

90 грн/год

5

Надія Г.

120 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Надія Г. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
  2. Вища математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Університетські курси
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 120 грн/год.