Предмети:

Досвід:

більше 5 років

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Криворізький педагогічний університет

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2012

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (9 клас)7 - 9 класи5 - 6 класи

Про себе:

Працюю репетитором з 2009 року. Маю досвід проведення уроків для учнів 5-11 класу. Викладала в класі з профільним вивченням математики. Проводила індивідуальні заняття з учнями від 5 до 10 класу. Готувала учнів до олімпіад. Допомагаю краще зрозуміти шкільну математику та отримати практичні знання.

Відгуки клієнтів

Математика, 7 - 9 класи

В сина дуже погані знання з математики, але Анна Генадіївна дуже старається нам допомогти. Син розуміє всі пояснення репетитора, також Анна відповідально відноситься до підготовки кожного заняття. Уроки проходять з задоволенням.

Математика, 7 - 9 класи

Займаємося з репетитором два місяці. Навчаємось в шостому класі. За цей час вже помітні деякі зміни в навчанні сина. Арсен став краще засвоювати шкільну програму. Покращились оцінки. До кінця навчального року плануємо вийти на стабільні 10 балів. Анною Генадіївною дуже задоволені. Плануємо займатися з нею і в наступному навчальному році.

Математика, 7 - 9 класи

Анна Генадіївна дуже відповідальна та на високуму рівні володіє своїм предметом, вміє доступно подавати матеріал, донька стала більш впевнена на уроках математики в школі. Порадили даного репетитора знайомим. Претензій ніяких немаэ, роботою компанії "Букі" залишилися задоволені.

Математика, Молодші класи, 7 - 9 класи

Анна Генадіївна хороший педагог. Вона професійно та якісно розяснює навчальний матеріал, швидко знаходить спільну мову із учнем. Замовниця рекомендує Анна Генадіївна та компанію "БУКІ" всім.

Математика, 7 - 9 класи

Дуже задоволені репетитором. Оцінки з математики покращилися і знання теж. Спільну мову Анна Генадіївна з донькою Тетяною швидко знайшла. Успішно закінчили 7 клас. Повністю задоволені!

Математика, 7 - 9 класи

Викладач просто супер! Дуже відповідальна, пунктуальна, легко і доступно пояснює матеріал. Моя дитина на шляху до успіху! Дякую за допомогу!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети

Христина К.

150 грн/год

5

Олена З.

100 грн/год

5

Наталія П.

100 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Анна Б. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. [:user*city] і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 120 грн/год.